RBC JO12-1

Nadir Aidani

Asaf Bahcecioglu

Kayleigh de Bekker

Toby de Bruijn (Woning Inspect - René Denie)

Pim Costermans

Mohamed Danjaoui

Lucas van der Heide

Jessamyn Ikpia

Jan Jasik

Yassir Moussa

Daan Musters

Yannis Stirbu

Max Willekens

Klasse
Hoofdklasse 7 (2e fase)

Aanvangstijd thuiswedstrijden
10:30 uur

Trainer
Denise Versteeg

Teammanager
Arnold de Bekker

Training
maandag: 17:15 - 18:45 uur
woensdag: 17:45 - 19:00 uur
donderdag: 17:15 - 18:30 uur

Competitiewedstrijden

DATUM TIJD WEDSTRIJD SCHEIDSRECHTER UITSLAG
17-09-2022 09:00 RBC JO12-1 - Kapelle JO12-1   1 - 5
24-09-2022 09:00 RBC JO12-1 - Arnemuiden JO12-1JM   3 - 2
01-10-2022 11:15 Unitas'30 JO12-1 - RBC JO12-1   5 - 1
12-10-2022 17:30 RBC JO12-1 - R.K.S.V. Groen Wit JO12-1   1 - 5
15-10-2022 09:15 Zeelandia Middelburg JO12-2 - RBC JO12-1   6 - 0
22-10-2022 10:00 Zeelandia Middelburg JO12-1 - RBC JO12-1   9 - 1
05-11-2022 10:00 Unitas'30 JO12-1 - RBC JO12-1   4 - 2
12-11-2022 09:00 RBC JO12-1 - Kloetinge JO12-1   1 - 5
26-11-2022 09:45 JVOZ JO12-2 - RBC JO12-1   7 - 3
10-12-2022 11:00 TVC Breda JO12-1 - RBC JO12-1   3 - 0
28-01-2023 10:30 Zeelandia Middelburg JO12-1 - RBC JO12-1   2 - 2
04-02-2023 09:00 RBC JO12-1 - Arnemuiden JO12-1JM   4 - 3
11-02-2023 10:15 Klundert JO12-1 - RBC JO12-1  
04-03-2023 09:00 RBC JO12-1 - Kapelle JO12-1  

Vriendschappelijk

DATUM TIJD WEDSTRIJD SCHEIDSRECHTER UITSLAG
24-08-2022 19:00 RBC JO12-1 - De Jonge Spartaan JO12-1   2 - 4
27-08-2022 09:30 Blijdorp JO12-1 - RBC JO12-1   5 - 2
31-08-2022 18:00 RBC JO12-1 - FC Skillz JO13-2   0 - 3
03-09-2022 10:00 VOAB JO12-1 - RBC JO12-1   7 - 0
07-09-2022 18:30 RBC JO12-1 - JEKA JO12-1   4 - 1
08-09-2022 17:30 RBC JO12-1 - Roosendaal JO12-1   5 - 0
14-09-2022 18:30 Roosendaal JO12-1 - RBC JO12-1   1 - 5
21-09-2022 18:30 Prinsenland JO12-1 - RBC JO12-1   8 - 3
05-10-2022 19:00 Halsteren JO13-2 - RBC JO12-1   5 - 3
07-10-2022 19:00 RBC JO12-1 - Voetbalschool TIC O12   5 - 4
19-11-2022 10:00 RBC JO12-1 - PSV JO11-1   0 -17
11-01-2023 18:00 RBC JO12-1 - Halsteren JO12-1   1 - 3
14-01-2023 09:00 RBC JO12-1 - Zwaluw VFC JO12-1   0 - 7
01-02-2023 19:00 RBC JO12-1 - Virtus JO13-1   0 - 4

Standen

TEAM G W GL V P DPV DPT PM
1 Zeelandia Middelburg JO12-1 2 1 1 0 4 6 4 0
2 RBC JO12-1 2 1 1 0 4 6 5 0
3 UVV'40 JO12-1 1 1 0 0 3 6 2 0
4 R.K.S.V. Groen Wit JO12-1 2 1 0 1 3 6 6 0
5 Arnemuiden JO12-1JM 3 1 0 2 3 8 10 0
6 Kapelle JO12-1 1 0 0 1 0 3 4 0
7 Klundert JO12-1 1 0 0 1 0 2 6 0