zondag 24 maart 2024
14:00
RBC 1 - EFC 1 | Competitiewedstrijd
zaterdag 23 maart 2024
12:00
Nieuwenhoorn O23-1 - RBC O23 | Competitiewedstrijd
14:00
RBC JO15 - Bavel JO15-1 | Competitiewedstrijd
10:15
Rijsoord JO17-1 - RBC JO17 | Competitiewedstrijd
10:00
RBC JO13-1 - Boeimeer JO13-1 | Competitiewedstrijd
08:30
RBC JO8 - Boeimeer JO8-1 | Competitiewedstrijd
10:15
NAC Breda JO11-2 - RBC JO11 | Competitiewedstrijd
12:00
RBC JO13-2 - JEKA JO13-2 | Competitiewedstrijd
10:00
DBGC JO10-1 - RBC JO10 | Competitiewedstrijd
woensdag 20 maart 2024
17:30
RBC JO8 - Beek Vooruit J09-1 | Vriendschappelijk
17:30
RBC JO8 - Beek Vooruit JO8-1 | Vriendschappelijk
20:00
RBC O23 - BSC O23-1 | Vriendschappelijk
dinsdag 19 maart 2024
18:00
Groote Lindt JO10-1 - RBC JO10 | Vriendschappelijk
zondag 17 maart 2024
14:00
Sarto 1 - RBC 1 | Competitiewedstrijd
0 - 3
zaterdag 16 maart 2024
13:15
Zwaluw VFC JO15-1 - RBC JO15 | Competitiewedstrijd
1 - 1
10:30
Beek Vooruit JO13-1 - RBC JO13-1 | Competitiewedstrijd
1 - 2
11:00
Oosterhout JO8-1 - RBC JO8 | Competitiewedstrijd
0 - 5
08:30
RBC JO11 - Unitas JO11-1 | Competitiewedstrijd
7 - 2
10:30
SC Gastel JO13-1 - RBC JO13-2 | Competitiewedstrijd
4 - 0
08:30
RBC JO10 - MZC'11 JO10-1 | Competitiewedstrijd
4 - 7
woensdag 13 maart 2024
20:00
RBC JO13-1 - Roosendaal JO13-1 | Vriendschappelijk
3 - 1
zondag 10 maart 2024
14:00
RBC 1 - Erp 1 | Competitiewedstrijd
2 - 2
zaterdag 09 maart 2024
15:45
vv Smitshoek O23-1 - RBC O23 | Competitiewedstrijd
3 - 1
12:45
RBC JO15 - TSC JO15-1 | Competitiewedstrijd
2 - 2
08:30
RBC JO8 - Oranje Wit JO8-1 | Competitiewedstrijd
12- 2
08:30
Oranje Wit JO11-1 - RBC JO11 | Competitiewedstrijd
1 - 2
10:45
RBC JO13-2 - Baronie JO13-3 | Competitiewedstrijd
5 - 2
11:15
Halsteren JO13-1 - RBC JO13-1 | Vriendschappelijk
1 - 4
15:00
RBC JO17 - Victoria'03 JO17-1 | Vriendschappelijk
6 - 1
dinsdag 05 maart 2024
17:30
RBC JO10 - Baronie JO10-3 | Vriendschappelijk
4 - 9
zaterdag 02 maart 2024
14:30
Almkerk 1 - RBC 1 | Competitiewedstrijd
0 - 1
15:00
RBC O23 - Nieuwenhoorn O23-1 | Competitiewedstrijd
2 - 3
13:00
JVOZ JO15-1 - RBC JO15 | Competitiewedstrijd
1 - 2
12:45
RBC JO17 - JEKA JO17-2 | Competitiewedstrijd
3 - 1
09:45
MOC'17 JO13-1 - RBC JO13-1 | Competitiewedstrijd
3 - 2
08:30
ASWH JO8-1 - RBC JO8 | Competitiewedstrijd
3 -10
08:30
RBC JO11 - ASWH JO11-1 | Competitiewedstrijd
1 - 2
08:30
Gilze JO13-1 - RBC JO13-2 | Competitiewedstrijd
4 - 3
09:30
RBC JO10 - Bevelanders JO10-1 | Competitiewedstrijd
2 - 3
woensdag 28 februari 2024
17:30
RBC JO8 - Madese Boys J09-2 | Vriendschappelijk
15- 3
20:00
RBC O23 - RVVH 3 | Vriendschappelijk
3 - 2
dinsdag 27 februari 2024
17:45
RBC JO10 - Roosendaal JO9-1 | Vriendschappelijk
14- 4
zondag 25 februari 2024
14:00
Sparta'25 1 - RBC 1 | Competitiewedstrijd
1 - 5
zaterdag 24 februari 2024
13:00
Oranje Wit O23-2 - RBC O23 | Competitiewedstrijd
1 - 6
12:15
RBC JO15 - WSC JO15-1 | Competitiewedstrijd
4 - 2
12:00
SJO HSVC'20 JO17-1 - RBC JO17 | Competitiewedstrijd
1 - 1
10:15
RBC JO13-1 - Zeelandia Middelburg JO13-1 | Competitiewedstrijd
4 - 1
08:30
RBC JO8 - Unitas'30 JO8-1 | Competitiewedstrijd
3 - 4
09:00
Roosendaal JO11-1 - RBC JO11 | Competitiewedstrijd
0 - 12
11:15
Walcheren JO10-1 - RBC JO10 | Competitiewedstrijd
14- 4
woensdag 21 februari 2024
17:30
RBC JO8 - Bavel JO9-2 | Vriendschappelijk
12- 5
17:30
RBC JO8 - Bavel J09-2 | Vriendschappelijk
12- 5
dinsdag 20 februari 2024
17:45
RBC JO10 - RSV JO10-1 | Vriendschappelijk
4 - 3
19:30
Boeimeer JO17-1 - RBC JO17 | Competitiewedstrijd
3 - 0
zondag 18 februari 2024
14:00
RBC 1 - TSC 1 | Bekerwedstrijd
6 - 1
zaterdag 17 februari 2024
11:00
RBC JO13-2 - SVC’08 JO13-1 | Vriendschappelijk
2 - 4
13:00
RBC JO13-1 - HMSH JO14-1 | Vriendschappelijk
2 - 2
maandag 05 februari 2024
19:00
KNVB JO15 - RBC JO15 | Vriendschappelijk
1 - 2
zondag 04 februari 2024
14:00
RBC 1 - VOAB 1 | Competitiewedstrijd
5 - 2
zaterdag 03 februari 2024
14:45
RBC O23 - Kloetinge O23-2 | Competitiewedstrijd
3 - 2
14:15
Unitas'30 JO15-1 - RBC JO15 | Competitiewedstrijd
1 - 3
12:45
RBC JO17 - Halsteren JO17-1 | Competitiewedstrijd
0 - 1
10:30
UVV'40 JO13-1JM - RBC JO13-1 | Competitiewedstrijd
0 - 0
11:05
Baronie JO8-1 - RBC JO8 | Competitiewedstrijd
4 - 3
10:15
Unitas'30 JO11-1 - RBC JO11 | Competitiewedstrijd
1 - 2
09:30
RBC JO10 - Prinsenland JO10-1 | Competitiewedstrijd
3 - 6
woensdag 31 januari 2024
16:00
Sparta Rotterdam JO9-1 - RBC JO10 | Vriendschappelijk
13- 7
20:00
RBC JO17 - Steenbergen JO17-1 | Vriendschappelijk
6 - 0
dinsdag 30 januari 2024
20:00
RBC 1 - Terneuzense Boys 1 | Vriendschappelijk
3 - 6
zondag 28 januari 2024
14:00
TSC 1 - RBC 1 | Competitiewedstrijd
1 - 3
zaterdag 27 januari 2024
12:00
Charlois, sv O23-1 - RBC O23 | Competitiewedstrijd
2 - 5
11:30
Sc 't Zand JO15-1 - RBC JO15 | Vriendschappelijk
1 - 1
10:15
Boeimeer JO17-1 - RBC JO17 | Competitiewedstrijd
0 - 0
10:30
RBC JO13-1 - Halsteren JO13-1 | Competitiewedstrijd
4 - 1
08:30
RBC JO8 - BSC JO8-1 | Competitiewedstrijd
11-2
08:30
RBC JO11 - Rijsoord JO11-1JM | Competitiewedstrijd
1 - 2
10:00
Zeelandia Middelburg JO10-1 - RBC JO10 | Competitiewedstrijd
12- 6
donderdag 25 januari 2024
17:15
RBC JO11 - Halsteren JO11-1 | Vriendschappelijk
3 - 4
woensdag 24 januari 2024
19:30
RBC JO13-2 - Moerse Boys JO13-1 | Vriendschappelijk
10- 0
dinsdag 23 januari 2024
20:15
SHO O23-1 - RBC O23 | Competitiewedstrijd
1 - 2
zaterdag 20 januari 2024
18:00
RBC 1 - WNC 1 | Competitiewedstrijd
5 - 2
09:00
RBC JO8 - Kloetinge J09-1 | Vriendschappelijk
3 - 6
09:00
RBC JO10 - DBGC JO10-1 | Vriendschappelijk
4 - 6
zondag 14 januari 2024
14:30
Hoeven 1 - RBC 1 | Bekerwedstrijd
0 - 6
13:00
RBC JO11 - Spijkenisse JO11-1 | Toernooi
0 - 4
zaterdag 13 januari 2024
11:30
SC Gastel JO15-1 - RBC JO15 | Vriendschappelijk
1 - 7
11:30
Barendrecht JO8-1 - RBC JO8 | Vriendschappelijk
3 -12
10:00
Madese Boys 13-1 - RBC JO13-1 | Vriendschappelijk
3 - 0
14:30
Nootdorp O23-1 - RBC O23 | Vriendschappelijk
0 - 2
09:00
RBC JO11 - Feyenoord JO10-1 | Toernooi
0 - 0
10:00
RBC JO11 - JVOZ JO11-1 | Toernooi
0 - 4
11:00
RBC JO11 - Spijkenisse JO11-1 | Toernooi
1 - 0
12:00
RBC JO11 - Alphense Boys JO11-1 | Toernooi
1 - 1
13:00
RBC JO11 - Spirit JO11-1 | Toernooi
0 - 0
dinsdag 09 januari 2024
19:00
RBC 1 - FC Dordrecht O21 | Vriendschappelijk
3 - 2
zaterdag 06 januari 2024
12:30
RBC JO15 - Bavel JO15-1 | Vriendschappelijk
4 - 2
vrijdag 29 december 2023
12:00
SCO J09-1 - RBC JO8 | Toernooi
3 - 1
donderdag 28 december 2023
08:30
SCO J09-1 - RBC JO8 | Toernooi
3 - 2
08:50
Barendrecht J09-1 - RBC JO8 | Toernooi
1 - 2
09:15
Roosendaal J09-1 - RBC JO8 | Toernooi
2 - 4
10:00
Young Talents J09-1 - RBC JO8 | Toernooi
3 - 2
zaterdag 23 december 2023
09:00
RBC JO11 - SV Capelle JO11-1 | Vriendschappelijk
3 - 4
maandag 18 december 2023
13:00
Royal Cappellen U11 - RBC JO11 | Toernooi
0 - 0
zondag 17 december 2023
14:00
RBC 1 - Unitas'30 1 | Bekerwedstrijd
3 - 0
09:00
Royal Cappellen FC U11-geel - RBC JO11 | Toernooi
0 - 1
10:00
Royal Antwerp FC U11-geel - RBC JO11 | Competitiewedstrijd
4 - 0
11:00
K. Lyra Lierse U11 - RBC JO11 | Toernooi
1 - 2
12:00
K. Berchem Sport U11 - RBC JO11 | Toernooi
4 - 1
zaterdag 16 december 2023
10:30
De Markiezaten JO13-1JM - RBC JO13-2 | Competitiewedstrijd
0 - 2
09:30
KMSK Deinze U8 - RBC JO8 | Toernooi
1 - 2
10:10
R. Charleroi S.C. U8-A - RBC JO8 | Toernooi
1 - 3
10:35
K. Beerschot V.A. U8 - RBC JO8 | Toernooi
2 - 0
10:55
KFC Turnhout U8 - RBC JO8 | Toernooi
1 - 3
11:45
Club Brugge U8-A - RBC JO8 | Toernooi
8 - 0
12:15
K.A.A. Gent U8 - RBC JO8 | Toernooi
4 - 3
12:35
R. Charleroi S.C. U8-B - RBC JO8 | Toernooi
7 - 0
woensdag 13 december 2023
18:00
RBC JO11 - KNVB MO12 | Toernooi
1 - 0
20:15
RBC O23 - Future Stars Football Academy O23 | Vriendschappelijk
4 - 4
18:15
RBC JO11 - BSC JO11-1 | Toernooi
4 - 0
18:30
RBC JO11 - MOC’17 JO11-1 | Toernooi
2 - 1
18:45
RBC JO11 - KNVB JO12 | Toernooi
1 - 1
zaterdag 09 december 2023
15:30
RBC O23 - Oranje Wit O23-1 | Competitiewedstrijd
3 - 1
11:15
Zeelandia Middelburg JO13-1 - RBC JO13-1 | Competitiewedstrijd
4 - 1
08:30
RBC JO8 - Unitas JO8-1 | Competitiewedstrijd
8 - 0
11:00
Unitas'30 JO9-1 - RBC JO9 | Competitiewedstrijd
2 - 8
08:30
RBC JO11 - VOAB JO11-1 | Competitiewedstrijd
1 - 4
13:45
RBC JO15 - Terneuzen JO15-1 | Competitiewedstrijd
4 - 1
09:45
RBC JO13-2 - SC Gastel JO13-1 | Competitiewedstrijd
1 - 1
11:30
RBC JO17 - Boeimeer JO17-1 | Competitiewedstrijd
0 - 8
woensdag 06 december 2023
19:15
RBC JO13-1 - Baronie JO13-1 | Vriendschappelijk
4 - 2
zondag 03 december 2023
14:00
Moerse Boys 1 - RBC 1 | Competitiewedstrijd
0 - 2
zaterdag 02 december 2023
13:55
ASWH O23-2 - RBC O23 | Competitiewedstrijd
0 - 3
10:30
RBC JO13-1 - Kloetinge JO13-1 | Competitiewedstrijd
2 - 1
08:30
RBC JO9 - MOC'17 JO9-2 | Competitiewedstrijd
8 - 1
09:00
Dongen JO11-1 - RBC JO11 | Competitiewedstrijd
0 - 2
11:15
MOC'17 JO15-1 - RBC JO15 | Competitiewedstrijd
0 - 0
13:00
Halsteren JO17-1 - RBC JO17 | Competitiewedstrijd
2 - 1
08:30
Unitas'30 JO8-1 - RBC JO8 | Competitiewedstrijd
4 - 3
woensdag 29 november 2023
19:45
RBC JO15 - Unitas '30 JO15-1 | Vriendschappelijk
3 - 2
dinsdag 28 november 2023
17:15
RBC JO11 - JVOZ JO11-1 | Vriendschappelijk
6 -19
zaterdag 25 november 2023
19:30
RBC 1 - SC 't Zand 1 | Competitiewedstrijd
4 - 0
14:45
RBC O23 - Kloetinge O23-2 | Competitiewedstrijd
3 - 1
11:15
Halsteren JO13-1 - RBC JO13-1 | Competitiewedstrijd
1 - 1
08:30
RBC JO9 - Madese Boys JO9-1 | Competitiewedstrijd
10- 1
08:30
RBC JO11 - NAC Breda JO11-2 | Competitiewedstrijd
1 - 0
12:00
RBC JO15 - Zeelandia Middelburg JO15-1 | Competitiewedstrijd
2 - 0
10:00
RBC JO13-2 - Roosendaal JO13-2JM | Competitiewedstrijd
1 - 1
13:00
MOC'17 JO17-1 - RBC JO17 | Competitiewedstrijd
2 - 1
10:30
Dubbeldam JO8-1 - RBC JO8 | Competitiewedstrijd
5 - 6
woensdag 22 november 2023
19:00
RBC JO13-2 - Yerseke JO13-1 | Competitiewedstrijd
2 - 4
13:00
Barendrecht JO9-1 - RBC JO9 | Toernooi
0 - 4
20:15
RBC JO17 - RSV JO17-1 | Vriendschappelijk
4 - 1
14:00
Oranje Wit JO9-1 - RBC JO9 | Toernooi
2 - 4
15:00
FC ‘s-Gravenzande JO9-1 - RBC JO9 | Toernooi
2 - 4
16:00
Feyenoord JO9-1 - RBC JO9 | Toernooi
3 - 0
17:00
SC Feyenoord JO9-1 - RBC JO9 | Toernooi
1 - 4
18:00
Feyenoord JO9 - RBC JO9 | Toernooi
3 - 1
zondag 19 november 2023
14:30
SV TOP 1 - RBC 1 | Competitiewedstrijd
1 - 6
zaterdag 18 november 2023
12:00
Groote Lindt O23-1 - RBC O23 | Competitiewedstrijd
1 - 2
09:45
MOC'17 JO13-1 - RBC JO13-1 | Competitiewedstrijd
6 - 1
09:00
TVC Breda JO9-1 - RBC JO9 | Competitiewedstrijd
7 - 1
08:30
Unitas JO11-1 - RBC JO11 | Competitiewedstrijd
5 - 2
14:45
RBC JO15 - R.K.S.V. Groen Wit JO15-1 | Competitiewedstrijd
10 - 0
12:30
RBC JO17 - Roosendaal JO17-1 | Competitiewedstrijd
1 - 7
08:30
RBC JO8 - ASWH JO8-1 | Competitiewedstrijd
4 - 4
woensdag 15 november 2023
20:15
RBC O23 - Right Oh 2 | Vriendschappelijk
0 - 0
zondag 12 november 2023
14:00
RBC 1 - Emplina 1 | Competitiewedstrijd
3 - 0
zaterdag 11 november 2023
14:45
RBC O23 - Slikkerveer O23-1 | Competitiewedstrijd
1 - 2
11:00
RBC JO13-1 - Terneuzense Boys JO13-1 | Competitiewedstrijd
1 - 2
08:30
RBC JO9 - Advendo JO9-1 | Competitiewedstrijd
5 - 4
08:30
RBC JO11 - Rijsoord JO11-1JM | Competitiewedstrijd
2 - 1
09:45
Halsteren JO15-1 - RBC JO15 | Competitiewedstrijd
0 - 4
11:15
Halsteren JO13-2 - RBC JO13-2 | Competitiewedstrijd
0 - 2
12:00
Zeelandia Middelburg JO17-1 - RBC JO17 | Competitiewedstrijd
1 - 2
11:00
Oosterhout JO8-1 - RBC JO8 | Competitiewedstrijd
3 - 8
woensdag 08 november 2023
19:00
SC Kruisland JO17-1 - RBC JO15 | Vriendschappelijk
0 - 1
18:45
RBC JO13-2 - Prinsenland JO13-1 | Vriendschappelijk
3 - 2
dinsdag 07 november 2023
17:30
RBC JO9 - Gloria UC JO10-1 | Vriendschappelijk
7 -11
19:00
Roosendaal - RBC JO13-1 | Vriendschappelijk
3 - 2
zondag 05 november 2023
14:30
EFC 1 - RBC 1 | Competitiewedstrijd
0 - 2
zaterdag 04 november 2023
12:45
VVGZ O23-1 - RBC O23 | Competitiewedstrijd
1 - 3
09:45
Kapelle JO13-1 - RBC JO13-1 | Competitiewedstrijd
2 - 3
08:30
SCO JO9-1 - RBC JO9 | Competitiewedstrijd
5 - 1
08:30
ASWH JO11-1 - RBC JO11 | Competitiewedstrijd
5 - 1
12:30
RBC JO15 - BSC JO15-2 | Competitiewedstrijd
3 - 0
10:30
RBC JO13-2 - Cluzona JO13-1 | Competitiewedstrijd
2 - 1
14:30
RBC JO17 - SJO HSVC'20 JO17-1 | Competitiewedstrijd
0 - 1
08:30
RBC JO8 - Oranje Wit JO8-1 | Competitiewedstrijd
9 - 7
woensdag 01 november 2023
17:30
RBC JO11 - TVC Breda JO11-1 | Vriendschappelijk
5 - 2
20:00
RBC JO13-1 - DVO'60 JO15-1 | Vriendschappelijk
4 - 4
dinsdag 31 oktober 2023
17.00
RBC JO8 - ACR JO8 | Vriendschappelijk
10- 1
maandag 30 oktober 2023
19:30
Unitas'30 JO15-1 - RBC JO15 | Vriendschappelijk
1 - 4
zondag 29 oktober 2023
14:00
RBC 1 - Sarto 1 | Competitiewedstrijd
2 - 0
zaterdag 28 oktober 2023
14:45
RBC O23 - Drechtstreek O23-1 | Competitiewedstrijd
8 - 2
10:30
RBC JO13-1 - Steenbergen JO13-1 | Competitiewedstrijd
2 - 5
08:30
RBC JO11 - Roosendaal JO11-1 | Competitiewedstrijd
3 - 1
12:30
SC Gastel JO15-1 - RBC JO15 | Competitiewedstrijd
1 - 2
11:15
Smerdiek JO13-1 - RBC JO13-2 | Competitiewedstrijd
5 - 4
14:30
Beek Vooruit JO17-1 - RBC JO17 | Competitiewedstrijd
1 - 2
08:30
Unitas JO8-2 - RBC JO8 | Competitiewedstrijd
2 - 9
08:30
RBC JO9 - Baronie JO9-1 | Competitiewedstrijd
2 - 3
woensdag 25 oktober 2023
20:00
RBC JO15 - TSC JO15-1 | Vriendschappelijk
1 - 2
dinsdag 24 oktober 2023
17:45
RBC JO9 - Oranje Wit JO10-1 | Vriendschappelijk
3 - 7
zondag 22 oktober 2023
14:30
BSC 1 - RBC 1 | Bekerwedstrijd
0 - 4
zaterdag 21 oktober 2023
09:00
RBC JO9 - Bavel JO9-1 | Vriendschappelijk
9 - 2
14:45
RBC JO15 - DSE JO17-2 | Vriendschappelijk
7 - 1
09:30
RBC JO11 - ASC JO11-1 | Vriendschappelijk
4 - 2
13:00
RBC JO13-1 - RSV JO15-1 | Vriendschappelijk
2 - 4
donderdag 19 oktober 2023
19:30
RBC 1 - NAC Breda O21 | Vriendschappelijk
5 - 2
20:00
WDS’19 1 - RBC O23 | Vriendschappelijk
3 - 0
woensdag 18 oktober 2023
20:00
RBC JO17 - SC 't Zand JO17-2 | Vriendschappelijk
2 - 0
17:00
RBC JO11 - Spartaan'20 JO11-1 | Vriendschappelijk
2 - 1
19:30
RBC JO15 - The Gunners JO15-1 | Vriendschappelijk
0 - 8
dinsdag 17 oktober 2023
16:00
RBC JO9 - Young Talents JO9-1 | Toernooi
1 - 1
maandag 16 oktober 2023
09:00
RBC JO9 - VUC JO9-3 | Toernooi
8 - 0
10:00
RBC JO9 - SC 't Zand JO9-1 | Toernooi
9 - 0
11:00
RBC JO9 - FC Rotterdam JO9-1 | Toernooi
1 - 1
12:00
RBC JO9 - Young Talents JO9-1 | Toernooi
1 - 1
13:00
RBC JO9 - SCO JO9-1 | Toernooi
2 - 0
14:00
RBC JO9 - VUC JO9-1 | Toernooi
3 - 1
15:00
RBC JO9 - Roosendaal JO9-1 | Toernooi
6 - 2
zondag 15 oktober 2023
14:00
Erp 1 - RBC 1 | Competitiewedstrijd
0 - 2
zaterdag 14 oktober 2023
12:45
RBC JO17 - Roosendaal JO17-1 | Competitiewedstrijd
1 - 6
10:30
Kloetinge JO13-1 - RBC JO13-1 | Competitiewedstrijd
4 - 1
09:00
SC Feyenoord JO11-2 - RBC JO11 | Vriendschappelijk
4 - 1
11:30
Slikkerveer O23-1 - RBC O23 | Competitiewedstrijd
2 - 4
12:00
Beek Vooruit JO15-1 - RBC JO15 | Competitiewedstrijd
2 - 3
08:30
SC Feyenoord JO9-2 - RBC JO9 | Vriendschappelijk
1 - 8
10:30
RBC JO13-2 - MOC'17 JO13-1 | Competitiewedstrijd
1 - 15
08:30
SC Feyenoord JO8-2 - RBC JO8 | Vriendschappelijk
5 - 3
woensdag 11 oktober 2023
20:15
RBC O23 - De Markiezaten O23-1 | Vriendschappelijk
5 - 3
18:15
BSC J08-1 - RBC JO8 | Vriendschappelijk
3 - 8
19:00
ODIO JO17-1 - RBC JO17 | Vriendschappelijk
2 -12
zaterdag 07 oktober 2023
15:30
Zeelandia Middelburg JO17-1 - RBC JO17 | Competitiewedstrijd
4 - 2
10:30
RBC JO13-1 - Halsteren JO13-1 | Competitiewedstrijd
2 - 2
08:30
RBC JO8 - Roosendaal JO8-1 | Competitiewedstrijd
20- 3
11:00
Advendo JO9-1 - RBC JO9 | Competitiewedstrijd
3 - 0
08:30
Kloetinge JO11-1 - RBC JO11 | Competitiewedstrijd
1 - 9
14:45
RBC O23 - Groote Lindt O23-1 | Competitiewedstrijd
4 - 2
12:45
RBC JO15 - SEOLTO JO15-1 | Competitiewedstrijd
3 - 1
18:30
RBC 1 - Almkerk 1 | Competitiewedstrijd
1 - 1
09:00
Roosendaal JO13-2JM - RBC JO13-2 | Competitiewedstrijd
1 - 4
woensdag 04 oktober 2023
00:45
RBC JO13-1 - Sarto JO13-1 | Vriendschappelijk
0 - 2
zondag 01 oktober 2023
14:00
RBC 1 - Sparta'25 1 | Competitiewedstrijd
6 - 0
zaterdag 30 september 2023
12:30
RBC JO17 - Halsteren JO17-1 | Competitiewedstrijd
0 - 3
10:30
RBC JO13-1 - Zeelandia Middelburg JO13-1 | Competitiewedstrijd
3 - 5
09:35
Baronie JO8-2 - RBC JO8 | Competitiewedstrijd
4 -17
11:00
Unitas'30 JO9-1 - RBC JO9 | Competitiewedstrijd
4 - 6
08:30
RBC JO11 - DOSKO JO11-1 | Competitiewedstrijd
9 - 1
11:45
Drechtstreek O23-1 - RBC O23 | Competitiewedstrijd
4 - 3
11:00
Zeelandia Middelburg JO15-1 - RBC JO15 | Competitiewedstrijd
3 - 1
15:00
RBC JO13-2 - Halsteren JO13-2 | Competitiewedstrijd
2 - 2
woensdag 27 september 2023
17:30
RBC JO9 - Prinsenland JO10-1 | Vriendschappelijk
1 - 2
19:00
Capelle JO13-1 - RBC JO13-1 | Vriendschappelijk
6 - 4
zondag 24 september 2023
14:00
VOAB 1 - RBC 1 | Competitiewedstrijd
0 - 1
zaterdag 23 september 2023
11:15
SJO HSVC'20 JO17-1 - RBC JO17 | Competitiewedstrijd
2 - 2
11:15
Kapelle JO13-1 - RBC JO13-1 | Competitiewedstrijd
0 - 1
08:30
RBC JO8 - Bavel JO8-1 | Competitiewedstrijd
15- 1
08:30
RBC JO9 - TVC Breda JO9-1 | Competitiewedstrijd
4 - 5
08:30
Halsteren JO11-1 - RBC JO11 | Competitiewedstrijd
2 - 11
14:45
RBC O23 - VVGZ O23-1 | Competitiewedstrijd
3 - 0
12:45
RBC JO15 - Terneuzen JO15-1 | Competitiewedstrijd
7 - 1
10:15
Klundert JO13-1 - RBC JO13-2 | Competitiewedstrijd
2 - 2
woensdag 20 september 2023
18:30
BSC JO13-1 - RBC JO13-2 | Vriendschappelijk
1 - 2
zaterdag 16 september 2023
17:00
MOC'17 1 - RBC 1 | Bekerwedstrijd
2 - 5
12:30
RBC JO17 - MOC'17 JO17-1 | Competitiewedstrijd
0 - 2
12:30
ST HVV'24/Graauw JO13-1 - RBC JO13-1 | Competitiewedstrijd
0 - 2
09:00
Roosendaal JO8-2 - RBC JO8 | Competitiewedstrijd
1 -27
08:30
RBC JO9 - Halsteren JO9-1 | Competitiewedstrijd
11- 2
08:30
RBC JO11 - Roosendaal JO11-1 | Competitiewedstrijd
4 - 2
13:30
Kloetinge O23-2 - RBC O23 | Competitiewedstrijd
3 - 2
14:45
RBC JO15 - Halsteren JO15-1 | Competitiewedstrijd
5 - 2
10:30
RBC JO13-2 - SC Gastel JO13-1 | Competitiewedstrijd
2 - 2
woensdag 13 september 2023
19:30
RBC's Team van het Millennium - RBC 1 | Vriendschappelijk
9 - 8
dinsdag 12 september 2023
17:30
RBC JO9 - Sprundel JO10-1 | Vriendschappelijk
5 - 4
19:30
Prinsenland JO16-1 - RBC JO15 | Vriendschappelijk
1 - 8
zaterdag 09 september 2023
17:00
WHS 1 - RBC 1 | Bekerwedstrijd
0 - 2
10:30
RBC JO8 - Boeimeer JO8-1 | Competitiewedstrijd
4 - 1
11:15
Boeimeer JO9-1 - RBC JO9 | Competitiewedstrijd
2 -12
13:30
RBC O23 - ASWH O23-2 | Competitiewedstrijd
1 - 1
11:15
MOC'17 JO15-1 - RBC JO15 | Competitiewedstrijd
4 - 6
09:45
Steenbergen JO13-1 - RBC JO13-2 | Competitiewedstrijd
5 - 0
woensdag 06 september 2023
18:30
SCO JO9-1 - RBC JO9 | Vriendschappelijk
3 - 6
19:30
Oranje Wit JO13-2 - RBC JO13-2 | Vriendschappelijk
3 - 9
dinsdag 05 september 2023
19:30
Roosendaal JO15-1 - RBC JO15 | Vriendschappelijk
2 - 4
19:30
SPS 1 - RBC O23 | Vriendschappelijk
4 - 2
zaterdag 02 september 2023
10:30
RBC JO13-1 - Gilze JO13-1 | Vriendschappelijk
1 - 0
10:15
NAC Breda JO11-1 - RBC JO11 | Vriendschappelijk
12- 1
19:30
RBC 1 - Beek Vooruit 1 | Bekerwedstrijd
5 - 3
09:30
JEKA JO8-1 - RBC JO8 | Competitiewedstrijd
0 -28
08:30
RBC JO9 - Advendo JO9-1 | Competitiewedstrijd
6 - 3
13:15
Oranje Wit O23-1 - RBC O23 | Competitiewedstrijd
4 - 2
12:45
RBC JO15 - SC Gastel JO15-1 | Competitiewedstrijd
1 - 2
14:45
RBC JO17 - Sparta (av) JO16-1 | Vriendschappelijk
2 - 5
09:30
De Markiezaten JO13-1JM - RBC JO13-2 | Competitiewedstrijd
1 - 6
woensdag 30 augustus 2023
18:30
Oranje Wit JO8 - RBC JO8 | Vriendschappelijk
3 - 5
17:00
RBC JO9 - MOC'17 JO10-1 | Vriendschappelijk
8 - 7
20:15
RBC JO17 - Rijsoord JO17-1 | Vriendschappelijk
1 - 2
18:00
Spijkenisse JO11-2 - RBC JO11 | Vriendschappelijk
5 - 3
dinsdag 29 augustus 2023
17:45
RBC JO9 - Rood-Wit W JO10-1 | Vriendschappelijk
17- 3
zaterdag 26 augustus 2023
17:00
Heinenoord 1 - RBC 1 | Vriendschappelijk
0 - 5
14:30
TSC 1 (za) - RBC O23 | Vriendschappelijk
3 - 2
vrijdag 25 augustus 2023
19:00
Kloetinge JO15-1 - RBC JO15 | Vriendschappelijk
3 - 6
woensdag 23 augustus 2023
17:30
RBC JO9 - Spijkenisse JO9-1 | Vriendschappelijk
4 - 6
19:30
RBC O23 - FC Ekeren 1 | Vriendschappelijk
2 - 8
dinsdag 22 augustus 2023
20:00
RBC 1 - Unitas'30 1 | Vriendschappelijk
5 - 2
17:30
RBC JO8 - Drechtstreek JO8-1 | Vriendschappelijk
10- 4
zaterdag 19 augustus 2023
16:00
Wittenhorst 1 - RBC 1 | Vriendschappelijk
1 - 2
10:00
Dubbeldam JO8-1 - RBC JO8 | Vriendschappelijk
2 -10
14:30
Willem II JO18-1 - RBC O23 | Vriendschappelijk
8 - 0
12:30
SC Gastel JO17-1 - RBC JO17 | Vriendschappelijk
1 - 2
dinsdag 15 augustus 2023
20:15
LRC 1 - RBC 1 | Vriendschappelijk
2 - 3
zaterdag 22 juli 2023
10:00
ASWH JO8-1 - RBC JO8 | Vriendschappelijk
4 - 4
woensdag 12 juli 2023
18:00
RBC JO8 - Baronie JO8-1 | Vriendschappelijk
6 - 5