Deze site maakt gebruik van technische cookies en de cookies welke worden geplaatst door Google Analytics. Het staat u vrij om cookies uit te schakelen middels uw browser. Houdt u er wel rekening mee dat het mogelijk is dat onze website dan niet meer optimaal werkt. Akkoord

Wedstrijden

zondag 25 februari 2024

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
14:00
Sparta'25 1 - RBC 1 | Competitiewedstrijd

zaterdag 24 februari 2024

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
11:15
Walcheren JO10-1 - RBC JO10 | Competitiewedstrijd
14:30
RBC JO13-2 - R.K.S.V. Groen Wit JO13-1 | Competitiewedstrijd
09:00
Roosendaal JO11-1 - RBC JO11 | Competitiewedstrijd
08:30
RBC JO8 - Unitas'30 JO8-1 | Competitiewedstrijd
10:15
RBC JO13-1 - Zeelandia Middelburg JO13-1 | Competitiewedstrijd
12:00
SJO HSVC'20 JO17-1 - RBC JO17 | Competitiewedstrijd
12:15
RBC JO15 - WSC JO15-1 | Competitiewedstrijd
13:00
Oranje Wit O23-2 - RBC O23 | Competitiewedstrijd

donderdag 22 februari 2024

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
20:00
VCW 1 - RBC O23 | Vriendschappelijk

woensdag 21 februari 2024

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
17:30
RBC JO8 - Bavel JO9-2 | Vriendschappelijk
12- 5

dinsdag 20 februari 2024

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
19:30
Boeimeer JO17-1 - RBC JO17 | Competitiewedstrijd
3 - 0
17:45
RBC JO10 - RSV JO10-1 | Vriendschappelijk
4 - 3

zondag 18 februari 2024

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
14:00
RBC 1 - TSC 1 | Bekerwedstrijd
6 - 1

zaterdag 17 februari 2024

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
13:00
RBC JO13-1 - HMSH JO14-1 | Vriendschappelijk
2 - 2
11:00
RBC JO13-2 - SVC’08 JO13-1 | Vriendschappelijk
2 - 4

maandag 05 februari 2024

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
19:00
KNVB JO15 - RBC JO15 | Vriendschappelijk
1 - 2

zondag 04 februari 2024

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
14:00
RBC 1 - VOAB 1 | Competitiewedstrijd
5 - 2

zaterdag 03 februari 2024

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
09:30
RBC JO10 - Prinsenland JO10-1 | Competitiewedstrijd
3 - 6
10:15
Unitas'30 JO11-1 - RBC JO11 | Competitiewedstrijd
1 - 2
11:05
Baronie JO8-1 - RBC JO8 | Competitiewedstrijd
4 - 3
10:30
UVV'40 JO13-1JM - RBC JO13-1 | Competitiewedstrijd
0 - 0
12:45
RBC JO17 - Halsteren JO17-1 | Competitiewedstrijd
0 - 1
14:15
Unitas'30 JO15-1 - RBC JO15 | Competitiewedstrijd
1 - 3
14:45
RBC O23 - Kloetinge O23-2 | Competitiewedstrijd
3 - 2

woensdag 31 januari 2024

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
20:00
RBC JO17 - Steenbergen JO17-1 | Vriendschappelijk
6 - 0
16:00
Sparta Rotterdam JO9-1 - RBC JO10 | Vriendschappelijk
13- 7

dinsdag 30 januari 2024

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
20:00
RBC 1 - Terneuzense Boys 1 | Vriendschappelijk
3 - 6

zondag 28 januari 2024

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
14:00
TSC 1 - RBC 1 | Competitiewedstrijd
1 - 3

zaterdag 27 januari 2024

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
10:00
Zeelandia Middelburg JO10-1 - RBC JO10 | Competitiewedstrijd
12- 6
08:30
RBC JO11 - Rijsoord JO11-1JM | Competitiewedstrijd
1 - 2
08:30
RBC JO8 - BSC JO8-1 | Competitiewedstrijd
11-2
10:30
RBC JO13-1 - Halsteren JO13-1 | Competitiewedstrijd
4 - 1
10:15
Boeimeer JO17-1 - RBC JO17 | Competitiewedstrijd
0 - 0
11:30
Sc 't Zand JO15-1 - RBC JO15 | Vriendschappelijk
1 - 1
12:00
Charlois, sv O23-1 - RBC O23 | Competitiewedstrijd
2 - 5

donderdag 25 januari 2024

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
17:15
RBC JO11 - Halsteren JO11-1 | Vriendschappelijk
3 - 4

woensdag 24 januari 2024

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
19:30
RBC JO13-2 - Moerse Boys JO13-1 | Vriendschappelijk
10- 0

dinsdag 23 januari 2024

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
20:15
SHO O23-1 - RBC O23 | Competitiewedstrijd
1 - 2

zaterdag 20 januari 2024

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
09:00
RBC JO10 - DBGC JO10-1 | Vriendschappelijk
4 - 6
09:00
RBC JO8 - Kloetinge J09-1 | Vriendschappelijk
3 - 6
18:00
RBC 1 - WNC 1 | Competitiewedstrijd
5 - 2

zondag 14 januari 2024

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
13:00
RBC JO11 - Spijkenisse JO11-1 | Toernooi
0 - 4
14:30
Hoeven 1 - RBC 1 | Bekerwedstrijd
0 - 6

zaterdag 13 januari 2024

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
13:00
RBC JO11 - Spirit JO11-1 | Toernooi
0 - 0
12:00
RBC JO11 - Alphense Boys JO11-1 | Toernooi
1 - 1
11:00
RBC JO11 - Spijkenisse JO11-1 | Toernooi
1 - 0
10:00
RBC JO11 - JVOZ JO11-1 | Toernooi
0 - 4
09:00
RBC JO11 - Feyenoord JO10-1 | Toernooi
0 - 0
14:30
Nootdorp O23-1 - RBC O23 | Vriendschappelijk
0 - 2
10:00
Madese Boys 13-1 - RBC JO13-1 | Vriendschappelijk
3 - 0
11:30
Barendrecht JO8-1 - RBC JO8 | Vriendschappelijk
3 -12
11:30
SC Gastel JO15-1 - RBC JO15 | Vriendschappelijk
1 - 7

dinsdag 09 januari 2024

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
19:00
RBC 1 - FC Dordrecht O21 | Vriendschappelijk
3 - 2

zaterdag 06 januari 2024

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
12:30
RBC JO15 - Bavel JO15-1 | Vriendschappelijk
4 - 2

vrijdag 29 december 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
12:00
SCO J09-1 - RBC JO8 | Toernooi
3 - 1

donderdag 28 december 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
10:00
Young Talents J09-1 - RBC JO8 | Toernooi
3 - 2
09:15
Roosendaal J09-1 - RBC JO8 | Toernooi
2 - 4
08:50
Barendrecht J09-1 - RBC JO8 | Toernooi
1 - 2
08:30
SCO J09-1 - RBC JO8 | Toernooi
3 - 2

zaterdag 23 december 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
09:00
RBC JO11 - SV Capelle JO11-1 | Vriendschappelijk
3 - 4

maandag 18 december 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
13:00
Royal Cappellen U11 - RBC JO11 | Toernooi
0 - 0

zondag 17 december 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
12:00
K. Berchem Sport U11 - RBC JO11 | Toernooi
4 - 1
11:00
K. Lyra Lierse U11 - RBC JO11 | Toernooi
1 - 2
10:00
Royal Antwerp FC U11-geel - RBC JO11 | Competitiewedstrijd
4 - 0
09:00
Royal Cappellen FC U11-geel - RBC JO11 | Toernooi
0 - 1
14:00
RBC 1 - Unitas'30 1 | Bekerwedstrijd
3 - 0

zaterdag 16 december 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
12:35
R. Charleroi S.C. U8-B - RBC JO8 | Toernooi
7 - 0
12:15
K.A.A. Gent U8 - RBC JO8 | Toernooi
4 - 3
11:45
Club Brugge U8-A - RBC JO8 | Toernooi
8 - 0
10:55
KFC Turnhout U8 - RBC JO8 | Toernooi
1 - 3
10:35
K. Beerschot V.A. U8 - RBC JO8 | Toernooi
2 - 0
10:10
R. Charleroi S.C. U8-A - RBC JO8 | Toernooi
1 - 3
09:30
KMSK Deinze U8 - RBC JO8 | Toernooi
1 - 2
10:30
De Markiezaten JO13-1JM - RBC JO13-2 | Competitiewedstrijd
0 - 2

woensdag 13 december 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
18:45
RBC JO11 - KNVB JO12 | Toernooi
1 - 1
18:30
RBC JO11 - MOC’17 JO11-1 | Toernooi
2 - 1
18:15
RBC JO11 - BSC JO11-1 | Toernooi
4 - 0
20:15
RBC O23 - Future Stars Football Academy O23 | Vriendschappelijk
4 - 4
18:00
RBC JO11 - KNVB MO12 | Toernooi
1 - 0

zaterdag 09 december 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
11:30
RBC JO17 - Boeimeer JO17-1 | Competitiewedstrijd
0 - 8
09:45
RBC JO13-2 - SC Gastel JO13-1 | Competitiewedstrijd
1 - 1
13:45
RBC JO15 - Terneuzen JO15-1 | Competitiewedstrijd
4 - 1
08:30
RBC JO11 - VOAB JO11-1 | Competitiewedstrijd
1 - 4
11:00
Unitas'30 JO9-1 - RBC JO9 | Competitiewedstrijd
2 - 8
08:30
RBC JO8 - Unitas JO8-1 | Competitiewedstrijd
8 - 0
11:15
Zeelandia Middelburg JO13-1 - RBC JO13-1 | Competitiewedstrijd
4 - 1
15:30
RBC O23 - Oranje Wit O23-1 | Competitiewedstrijd
3 - 1

woensdag 06 december 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
19:15
RBC JO13-1 - Baronie JO13-1 | Vriendschappelijk
4 - 2

zondag 03 december 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
14:00
Moerse Boys 1 - RBC 1 | Competitiewedstrijd
0 - 2

zaterdag 02 december 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
08:30
Unitas'30 JO8-1 - RBC JO8 | Competitiewedstrijd
4 - 3
13:00
Halsteren JO17-1 - RBC JO17 | Competitiewedstrijd
2 - 1
11:15
MOC'17 JO15-1 - RBC JO15 | Competitiewedstrijd
0 - 0
09:00
Dongen JO11-1 - RBC JO11 | Competitiewedstrijd
0 - 2
08:30
RBC JO9 - MOC'17 JO9-2 | Competitiewedstrijd
8 - 1
10:30
RBC JO13-1 - Kloetinge JO13-1 | Competitiewedstrijd
2 - 1
13:55
ASWH O23-2 - RBC O23 | Competitiewedstrijd
0 - 3

woensdag 29 november 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
19:45
RBC JO15 - Unitas '30 JO15-1 | Vriendschappelijk
3 - 2

dinsdag 28 november 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
17:15
RBC JO11 - JVOZ JO11-1 | Vriendschappelijk
6 -19

zaterdag 25 november 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
10:30
Dubbeldam JO8-1 - RBC JO8 | Competitiewedstrijd
5 - 6
13:00
MOC'17 JO17-1 - RBC JO17 | Competitiewedstrijd
2 - 1
10:00
RBC JO13-2 - Roosendaal JO13-2JM | Competitiewedstrijd
1 - 1
12:00
RBC JO15 - Zeelandia Middelburg JO15-1 | Competitiewedstrijd
2 - 0
08:30
RBC JO11 - NAC Breda JO11-2 | Competitiewedstrijd
1 - 0
08:30
RBC JO9 - Madese Boys JO9-1 | Competitiewedstrijd
10- 1
11:15
Halsteren JO13-1 - RBC JO13-1 | Competitiewedstrijd
1 - 1
14:45
RBC O23 - Kloetinge O23-2 | Competitiewedstrijd
3 - 1
19:30
RBC 1 - SC 't Zand 1 | Competitiewedstrijd
4 - 0

woensdag 22 november 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
18:00
Feyenoord JO9 - RBC JO9 | Toernooi
3 - 1
17:00
SC Feyenoord JO9-1 - RBC JO9 | Toernooi
1 - 4
16:00
Feyenoord JO9-1 - RBC JO9 | Toernooi
3 - 0
15:00
FC ‘s-Gravenzande JO9-1 - RBC JO9 | Toernooi
2 - 4
14:00
Oranje Wit JO9-1 - RBC JO9 | Toernooi
2 - 4
20:15
RBC JO17 - RSV JO17-1 | Vriendschappelijk
4 - 1
13:00
Barendrecht JO9-1 - RBC JO9 | Toernooi
0 - 4
19:00
RBC JO13-2 - Yerseke JO13-1 | Competitiewedstrijd
2 - 4

zondag 19 november 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
14:30
SV TOP 1 - RBC 1 | Competitiewedstrijd
1 - 6

zaterdag 18 november 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
08:30
RBC JO8 - ASWH JO8-1 | Competitiewedstrijd
4 - 4
12:30
RBC JO17 - Roosendaal JO17-1 | Competitiewedstrijd
1 - 7
14:45
RBC JO15 - R.K.S.V. Groen Wit JO15-1 | Competitiewedstrijd
10 - 0
08:30
Unitas JO11-1 - RBC JO11 | Competitiewedstrijd
5 - 2
09:00
TVC Breda JO9-1 - RBC JO9 | Competitiewedstrijd
7 - 1
09:45
MOC'17 JO13-1 - RBC JO13-1 | Competitiewedstrijd
6 - 1
12:00
Groote Lindt O23-1 - RBC O23 | Competitiewedstrijd
1 - 2

woensdag 15 november 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
20:15
RBC O23 - Right Oh 2 | Vriendschappelijk
0 - 0

zondag 12 november 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
14:00
RBC 1 - Emplina 1 | Competitiewedstrijd
3 - 0

zaterdag 11 november 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
11:00
Oosterhout JO8-1 - RBC JO8 | Competitiewedstrijd
3 - 8
12:00
Zeelandia Middelburg JO17-1 - RBC JO17 | Competitiewedstrijd
1 - 2
11:15
Halsteren JO13-2 - RBC JO13-2 | Competitiewedstrijd
0 - 2
09:45
Halsteren JO15-1 - RBC JO15 | Competitiewedstrijd
0 - 4
08:30
RBC JO11 - Rijsoord JO11-1JM | Competitiewedstrijd
2 - 1
08:30
RBC JO9 - Advendo JO9-1 | Competitiewedstrijd
5 - 4
11:00
RBC JO13-1 - Terneuzense Boys JO13-1 | Competitiewedstrijd
1 - 2
14:45
RBC O23 - Slikkerveer O23-1 | Competitiewedstrijd
1 - 2

woensdag 08 november 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
18:45
RBC JO13-2 - Prinsenland JO13-1 | Vriendschappelijk
3 - 2
19:00
SC Kruisland JO17-1 - RBC JO15 | Vriendschappelijk
0 - 1

dinsdag 07 november 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
19:00
Roosendaal - RBC JO13-1 | Vriendschappelijk
3 - 2
17:30
RBC JO9 - Gloria UC JO10-1 | Vriendschappelijk
7 -11

zondag 05 november 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
14:30
EFC 1 - RBC 1 | Competitiewedstrijd
0 - 2

zaterdag 04 november 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
08:30
RBC JO8 - Oranje Wit JO8-1 | Competitiewedstrijd
9 - 7
14:30
RBC JO17 - SJO HSVC'20 JO17-1 | Competitiewedstrijd
0 - 1
10:30
RBC JO13-2 - Cluzona JO13-1 | Competitiewedstrijd
2 - 1
12:30
RBC JO15 - BSC JO15-2 | Competitiewedstrijd
3 - 0
08:30
ASWH JO11-1 - RBC JO11 | Competitiewedstrijd
5 - 1
08:30
SCO JO9-1 - RBC JO9 | Competitiewedstrijd
5 - 1
09:45
Kapelle JO13-1 - RBC JO13-1 | Competitiewedstrijd
2 - 3
12:45
VVGZ O23-1 - RBC O23 | Competitiewedstrijd
1 - 3

woensdag 01 november 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
20:00
RBC JO13-1 - DVO'60 JO15-1 | Vriendschappelijk
4 - 4
17:30
RBC JO11 - TVC Breda JO11-1 | Vriendschappelijk
5 - 2

dinsdag 31 oktober 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
17.00
RBC JO8 - ACR JO8 | Vriendschappelijk
10- 1

maandag 30 oktober 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
19:30
Unitas'30 JO15-1 - RBC JO15 | Vriendschappelijk
1 - 4

zondag 29 oktober 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
14:00
RBC 1 - Sarto 1 | Competitiewedstrijd
2 - 0

zaterdag 28 oktober 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
08:30
RBC JO9 - Baronie JO9-1 | Competitiewedstrijd
2 - 3
08:30
Unitas JO8-2 - RBC JO8 | Competitiewedstrijd
2 - 9
14:30
Beek Vooruit JO17-1 - RBC JO17 | Competitiewedstrijd
1 - 2
11:15
Smerdiek JO13-1 - RBC JO13-2 | Competitiewedstrijd
5 - 4
12:30
SC Gastel JO15-1 - RBC JO15 | Competitiewedstrijd
1 - 2
08:30
RBC JO11 - Roosendaal JO11-1 | Competitiewedstrijd
3 - 1
10:30
RBC JO13-1 - Steenbergen JO13-1 | Competitiewedstrijd
2 - 5
14:45
RBC O23 - Drechtstreek O23-1 | Competitiewedstrijd
8 - 2

woensdag 25 oktober 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
20:00
RBC JO15 - TSC JO15-1 | Vriendschappelijk
1 - 2

dinsdag 24 oktober 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
17:45
RBC JO9 - Oranje Wit JO10-1 | Vriendschappelijk
3 - 7

zondag 22 oktober 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
14:30
BSC 1 - RBC 1 | Bekerwedstrijd
0 - 4

zaterdag 21 oktober 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
13:00
RBC JO13-1 - RSV JO15-1 | Vriendschappelijk
2 - 4
09:30
RBC JO11 - ASC JO11-1 | Vriendschappelijk
4 - 2
14:45
RBC JO15 - DSE JO17-2 | Vriendschappelijk
7 - 1
09:00
RBC JO9 - Bavel JO9-1 | Vriendschappelijk
9 - 2

donderdag 19 oktober 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
20:00
WDS’19 1 - RBC O23 | Vriendschappelijk
3 - 0
19:30
RBC 1 - NAC Breda O21 | Vriendschappelijk
5 - 2

woensdag 18 oktober 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
19:30
RBC JO15 - The Gunners JO15-1 | Vriendschappelijk
0 - 8
17:00
RBC JO11 - Spartaan'20 JO11-1 | Vriendschappelijk
2 - 1
20:00
RBC JO17 - SC 't Zand JO17-2 | Vriendschappelijk
2 - 0

dinsdag 17 oktober 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
16:00
RBC JO9 - Young Talents JO9-1 | Toernooi
1 - 1

maandag 16 oktober 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
15:00
RBC JO9 - Roosendaal JO9-1 | Toernooi
6 - 2
14:00
RBC JO9 - VUC JO9-1 | Toernooi
3 - 1
13:00
RBC JO9 - SCO JO9-1 | Toernooi
2 - 0
12:00
RBC JO9 - Young Talents JO9-1 | Toernooi
1 - 1
11:00
RBC JO9 - FC Rotterdam JO9-1 | Toernooi
1 - 1
10:00
RBC JO9 - SC 't Zand JO9-1 | Toernooi
9 - 0
09:00
RBC JO9 - VUC JO9-3 | Toernooi
8 - 0

zondag 15 oktober 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
14:00
Erp 1 - RBC 1 | Competitiewedstrijd
0 - 2

zaterdag 14 oktober 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
08:30
SC Feyenoord JO8-2 - RBC JO8 | Vriendschappelijk
5 - 3
10:30
RBC JO13-2 - MOC'17 JO13-1 | Competitiewedstrijd
1 - 15
08:30
SC Feyenoord JO9-2 - RBC JO9 | Vriendschappelijk
1 - 8
12:00
Beek Vooruit JO15-1 - RBC JO15 | Competitiewedstrijd
2 - 3
11:30
Slikkerveer O23-1 - RBC O23 | Competitiewedstrijd
2 - 4
09:00
SC Feyenoord JO11-2 - RBC JO11 | Vriendschappelijk
4 - 1
10:30
Kloetinge JO13-1 - RBC JO13-1 | Competitiewedstrijd
4 - 1
12:45
RBC JO17 - Roosendaal JO17-1 | Competitiewedstrijd
1 - 6

woensdag 11 oktober 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
19:00
ODIO JO17-1 - RBC JO17 | Vriendschappelijk
2 -12
18:15
BSC J08-1 - RBC JO8 | Vriendschappelijk
3 - 8
20:15
RBC O23 - De Markiezaten O23-1 | Vriendschappelijk
5 - 3

zaterdag 07 oktober 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
09:00
Roosendaal JO13-2JM - RBC JO13-2 | Competitiewedstrijd
1 - 4
18:30
RBC 1 - Almkerk 1 | Competitiewedstrijd
1 - 1
12:45
RBC JO15 - SEOLTO JO15-1 | Competitiewedstrijd
3 - 1
14:45
RBC O23 - Groote Lindt O23-1 | Competitiewedstrijd
4 - 2
08:30
Kloetinge JO11-1 - RBC JO11 | Competitiewedstrijd
1 - 9
11:00
Advendo JO9-1 - RBC JO9 | Competitiewedstrijd
3 - 0
08:30
RBC JO8 - Roosendaal JO8-1 | Competitiewedstrijd
20- 3
10:30
RBC JO13-1 - Halsteren JO13-1 | Competitiewedstrijd
2 - 2
15:30
Zeelandia Middelburg JO17-1 - RBC JO17 | Competitiewedstrijd
4 - 2

woensdag 04 oktober 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
00:45
RBC JO13-1 - Sarto JO13-1 | Vriendschappelijk
0 - 2

zondag 01 oktober 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
14:00
RBC 1 - Sparta'25 1 | Competitiewedstrijd
6 - 0

zaterdag 30 september 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
15:00
RBC JO13-2 - Halsteren JO13-2 | Competitiewedstrijd
2 - 2
11:00
Zeelandia Middelburg JO15-1 - RBC JO15 | Competitiewedstrijd
3 - 1
11:45
Drechtstreek O23-1 - RBC O23 | Competitiewedstrijd
4 - 3
08:30
RBC JO11 - DOSKO JO11-1 | Competitiewedstrijd
9 - 1
11:00
Unitas'30 JO9-1 - RBC JO9 | Competitiewedstrijd
4 - 6
09:35
Baronie JO8-2 - RBC JO8 | Competitiewedstrijd
4 -17
10:30
RBC JO13-1 - Zeelandia Middelburg JO13-1 | Competitiewedstrijd
3 - 5
12:30
RBC JO17 - Halsteren JO17-1 | Competitiewedstrijd
0 - 3

woensdag 27 september 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
19:00
Capelle JO13-1 - RBC JO13-1 | Vriendschappelijk
6 - 4
17:30
RBC JO9 - Prinsenland JO10-1 | Vriendschappelijk
1 - 2

zondag 24 september 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
14:00
VOAB 1 - RBC 1 | Competitiewedstrijd
0 - 1

zaterdag 23 september 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
10:15
Klundert JO13-1 - RBC JO13-2 | Competitiewedstrijd
2 - 2
12:45
RBC JO15 - Terneuzen JO15-1 | Competitiewedstrijd
7 - 1
14:45
RBC O23 - VVGZ O23-1 | Competitiewedstrijd
3 - 0
08:30
Halsteren JO11-1 - RBC JO11 | Competitiewedstrijd
2 - 11
08:30
RBC JO9 - TVC Breda JO9-1 | Competitiewedstrijd
4 - 5
08:30
RBC JO8 - Bavel JO8-1 | Competitiewedstrijd
15- 1
11:15
Kapelle JO13-1 - RBC JO13-1 | Competitiewedstrijd
0 - 1
11:15
SJO HSVC'20 JO17-1 - RBC JO17 | Competitiewedstrijd
2 - 2

woensdag 20 september 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
18:30
BSC JO13-1 - RBC JO13-2 | Vriendschappelijk
1 - 2

zaterdag 16 september 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
10:30
RBC JO13-2 - SC Gastel JO13-1 | Competitiewedstrijd
2 - 2
14:45
RBC JO15 - Halsteren JO15-1 | Competitiewedstrijd
5 - 2
13:30
Kloetinge O23-2 - RBC O23 | Competitiewedstrijd
3 - 2
08:30
RBC JO11 - Roosendaal JO11-1 | Competitiewedstrijd
4 - 2
08:30
RBC JO9 - Halsteren JO9-1 | Competitiewedstrijd
11- 2
09:00
Roosendaal JO8-2 - RBC JO8 | Competitiewedstrijd
1 -27
12:30
ST HVV'24/Graauw JO13-1 - RBC JO13-1 | Competitiewedstrijd
0 - 2
12:30
RBC JO17 - MOC'17 JO17-1 | Competitiewedstrijd
0 - 2
17:00
MOC'17 1 - RBC 1 | Bekerwedstrijd
2 - 5

woensdag 13 september 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
19:30
RBC's Team van het Millennium - RBC 1 | Vriendschappelijk
9 - 8

dinsdag 12 september 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
19:30
Prinsenland JO16-1 - RBC JO15 | Vriendschappelijk
1 - 8
17:30
RBC JO9 - Sprundel JO10-1 | Vriendschappelijk
5 - 4

zaterdag 09 september 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
09:45
Steenbergen JO13-1 - RBC JO13-2 | Competitiewedstrijd
5 - 0
11:15
MOC'17 JO15-1 - RBC JO15 | Competitiewedstrijd
4 - 6
13:30
RBC O23 - ASWH O23-2 | Competitiewedstrijd
1 - 1
11:15
Boeimeer JO9-1 - RBC JO9 | Competitiewedstrijd
2 -12
10:30
RBC JO8 - Boeimeer JO8-1 | Competitiewedstrijd
4 - 1
17:00
WHS 1 - RBC 1 | Bekerwedstrijd
0 - 2

woensdag 06 september 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
19:30
Oranje Wit JO13-2 - RBC JO13-2 | Vriendschappelijk
3 - 9
18:30
SCO JO9-1 - RBC JO9 | Vriendschappelijk
3 - 6

dinsdag 05 september 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
19:30
SPS 1 - RBC O23 | Vriendschappelijk
4 - 2
19:30
Roosendaal JO15-1 - RBC JO15 | Vriendschappelijk
2 - 4

zaterdag 02 september 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
09:30
De Markiezaten JO13-1JM - RBC JO13-2 | Competitiewedstrijd
1 - 6
14:45
RBC JO17 - Sparta (av) JO16-1 | Vriendschappelijk
2 - 5
12:45
RBC JO15 - SC Gastel JO15-1 | Competitiewedstrijd
1 - 2
13:15
Oranje Wit O23-1 - RBC O23 | Competitiewedstrijd
4 - 2
08:30
RBC JO9 - Advendo JO9-1 | Competitiewedstrijd
6 - 3
09:30
JEKA JO8-1 - RBC JO8 | Competitiewedstrijd
0 -28
19:30
RBC 1 - Beek Vooruit 1 | Bekerwedstrijd
5 - 3
10:15
NAC Breda JO11-1 - RBC JO11 | Vriendschappelijk
12- 1
10:30
RBC JO13-1 - Gilze JO13-1 | Vriendschappelijk
1 - 0

woensdag 30 augustus 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
18:00
Spijkenisse JO11-2 - RBC JO11 | Vriendschappelijk
5 - 3
20:15
RBC JO17 - Rijsoord JO17-1 | Vriendschappelijk
1 - 2
17:00
RBC JO9 - MOC'17 JO10-1 | Vriendschappelijk
8 - 7
18:30
Oranje Wit JO8 - RBC JO8 | Vriendschappelijk
3 - 5

dinsdag 29 augustus 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
17:45
RBC JO9 - Rood-Wit W JO10-1 | Vriendschappelijk
17- 3

zaterdag 26 augustus 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
14:30
TSC 1 (za) - RBC O23 | Vriendschappelijk
3 - 2
17:00
Heinenoord 1 - RBC 1 | Vriendschappelijk
0 - 5

vrijdag 25 augustus 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
19:00
Kloetinge JO15-1 - RBC JO15 | Vriendschappelijk
3 - 6

woensdag 23 augustus 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
19:30
RBC O23 - FC Ekeren 1 | Vriendschappelijk
2 - 8
17:30
RBC JO9 - Spijkenisse JO9-1 | Vriendschappelijk
4 - 6

dinsdag 22 augustus 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
17:30
RBC JO8 - Drechtstreek JO8-1 | Vriendschappelijk
10- 4
20:00
RBC 1 - Unitas'30 1 | Vriendschappelijk
5 - 2

zaterdag 19 augustus 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
12:30
SC Gastel JO17-1 - RBC JO17 | Vriendschappelijk
1 - 2
14:30
Willem II JO18-1 - RBC O23 | Vriendschappelijk
8 - 0
10:00
Dubbeldam JO8-1 - RBC JO8 | Vriendschappelijk
2 -10
16:00
Wittenhorst 1 - RBC 1 | Vriendschappelijk
1 - 2

dinsdag 15 augustus 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
20:15
LRC 1 - RBC 1 | Vriendschappelijk
2 - 3

Hoofdsponsoren




Hoofdsponsor Voetbal Academie

Logo


Teamwearpartner

Leffel onderdeel van Voetbalshop.nl | Nieuws | FC Burgum


Mediasponsor / webhost

sailor telecom ict


Webshop

WorkinStyle (Mervo Sport)


Meld je aan voor de nieuwsbrief RBC Update





Welkom bij RBC !


R.B.C. mars uit 1948


Officieel partner Feyenoord Academy



Koop loten van de VriendenLoterij en steun RBC !