RBC JO13-1

Nadir Aidani

Asaf Bahcecioglu

Cristiano Benmejahed

Toby de Bruijn

Pim Costermans

Mohamed Danjaoui

Anas Faysal

Lucas van der Heide

Michael Hellemons

Kamil Lagoui

Marouan Lagoui

Armin Mohammadi

Yassir Moussa

Daan Musters

Amin Oulad el Hadj

Ayden Sorgedrager

Klasse
Hoofdklasse B (3e fase)

Aanvangstijd thuiswedstrijden
10:30 uur

Trainer
Joey Rietdijk

Assistent Trainer
Robin van Zundert

Teammanager
Miranda van der Heide-van Zelst

Training
maandag: 19:15 - 20:45 uur
woensdag: 17:15 - 18:30 uur
donderdag: 17:30 - 18:45 uur

Competitiewedstrijden

DATUM TIJD WEDSTRIJD SCHEIDSRECHTER UITSLAG
16-09-2023 12:30 ST HVV'24/Graauw JO13-1 - RBC JO13-1   0 - 2
23-09-2023 11:15 Kapelle JO13-1 - RBC JO13-1   0 - 1
30-09-2023 10:30 RBC JO13-1 - Zeelandia Middelburg JO13-1   3 - 5
07-10-2023 10:30 RBC JO13-1 - Halsteren JO13-1   2 - 2
14-10-2023 10:30 Kloetinge JO13-1 - RBC JO13-1   4 - 1
28-10-2023 10:30 RBC JO13-1 - Steenbergen JO13-1   2 - 5
04-11-2023 09:45 Kapelle JO13-1 - RBC JO13-1   2 - 3
11-11-2023 11:00 RBC JO13-1 - Terneuzense Boys JO13-1   1 - 2
18-11-2023 09:45 MOC'17 JO13-1 - RBC JO13-1   6 - 1
25-11-2023 11:15 Halsteren JO13-1 - RBC JO13-1   1 - 1
02-12-2023 10:30 RBC JO13-1 - Kloetinge JO13-1   2 - 1
09-12-2023 11:15 Zeelandia Middelburg JO13-1 - RBC JO13-1   4 - 1
27-01-2024 10:30 RBC JO13-1 - Halsteren JO13-1   4 - 1
03-02-2024 10:30 UVV'40 JO13-1JM - RBC JO13-1   0 - 0
24-02-2024 10:15 RBC JO13-1 - Zeelandia Middelburg JO13-1   4 - 1
02-03-2024 09:45 MOC'17 JO13-1 - RBC JO13-1   3 - 2
16-03-2024 10:30 Beek Vooruit JO13-1 - RBC JO13-1   1 - 2
23-03-2024 10:00 RBC JO13-1 - Boeimeer JO13-1   4 - 3
06-04-2024 09:30 Terneuzense Boys JO13-1 - RBC JO13-1   1 - 3
13-04-2024 10:45 RBC JO13-1 - Yerseke JO13-1  
20-04-2024 09:00 TVC Breda JO13-2 - RBC JO13-1  
11-05-2024 10:00 Kloetinge JO13-1 - RBC JO13-1  

Vriendschappelijk

DATUM TIJD WEDSTRIJD SCHEIDSRECHTER UITSLAG
02-09-2023 10:30 RBC JO13-1 - Gilze JO13-1   1 - 0
27-09-2023 19:00 Capelle JO13-1 - RBC JO13-1   6 - 4
04-10-2023 00:45 RBC JO13-1 - Sarto JO13-1   0 - 2
21-10-2023 13:00 RBC JO13-1 - RSV JO15-1   2 - 4
01-11-2023 20:00 RBC JO13-1 - DVO'60 JO15-1   4 - 4
07-11-2023 19:00 Roosendaal - RBC JO13-1   3 - 2
06-12-2023 19:15 RBC JO13-1 - Baronie JO13-1   4 - 2
13-01-2024 10:00 Madese Boys 13-1 - RBC JO13-1   3 - 0
17-02-2024 13:00 RBC JO13-1 - HMSH JO14-1   2 - 2
09-03-2024 11:15 Halsteren JO13-1 - RBC JO13-1   1 - 4
13-03-2024 20:00 RBC JO13-1 - Roosendaal JO13-1   3 - 1

Standen

TEAM G W GL V P DPV DPT PM
1 Kloetinge JO13-1 8 5 2 1 17 32 12 0
2 RBC JO13-1 7 5 1 1 16 19 10 0
3 UVV'40 JO13-1JM 8 5 1 2 16 24 13 0
4 MOC'17 JO13-1 6 4 1 1 13 19 11 0
5 TVC Breda JO13-2 7 4 0 3 12 22 14 0
6 Boeimeer JO13-1 7 3 0 4 9 19 25 0
7 Zeelandia Middelburg JO13-1 8 2 2 4 8 17 21 0
8 Yerseke JO13-1 6 2 0 4 6 12 22 0
9 Beek Vooruit JO13-1 7 2 0 5 6 10 23 0
10 Terneuzense Boys JO13-1 7 2 0 5 6 8 24 0
11 Halsteren JO13-1 7 1 1 5 4 8 15 0