RBC JO17

Djibi Baldé

Jordan van Boven

Luque Casas Diaz (Opa en Oma Habets)

Bas Costermans

Oumar Diallo

Moustapha Kamara

Levi de Kock

Joris Kriesels

Finn van der Lee

Niels van Leipsig

Milan van der Linden

Bickel van Loon (BVR Groep - Corné Haverkamp)

Feller Ngido Keto

Dike Njoku

Brian Poku

Eddy Santos

Stan Stadhouders

Daan Verheezen

Klasse
Hoofdklasse A (3e fase)

Aanvangstijd thuiswedstrijden
12:45 uur

Trainer
Tom de Bonte (14)

Assistent Trainer
Hilmi Dogan

Teammanager
Bernice Stadhouders

Assistent scheidsrechter
Wesley van Loon

Training
maandag: 19:15 - 20:45 uur
dinsdag: 18:30 - 20:00 uur
donderdag: 18:30 - 20:00 uur

Competitiewedstrijden

DATUM TIJD WEDSTRIJD SCHEIDSRECHTER UITSLAG
16-09-2023 12:30 RBC JO17 - MOC'17 JO17-1   0 - 2
23-09-2023 11:15 SJO HSVC'20 JO17-1 - RBC JO17   2 - 2
30-09-2023 12:30 RBC JO17 - Halsteren JO17-1   0 - 3
07-10-2023 15:30 Zeelandia Middelburg JO17-1 - RBC JO17   4 - 2
14-10-2023 12:45 RBC JO17 - Roosendaal JO17-1   1 - 6
28-10-2023 14:30 Beek Vooruit JO17-1 - RBC JO17   1 - 2
04-11-2023 14:30 RBC JO17 - SJO HSVC'20 JO17-1   0 - 1
11-11-2023 12:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 - RBC JO17   1 - 2
18-11-2023 12:30 RBC JO17 - Roosendaal JO17-1   1 - 7
25-11-2023 13:00 MOC'17 JO17-1 - RBC JO17   2 - 1
02-12-2023 13:00 Halsteren JO17-1 - RBC JO17   2 - 1
09-12-2023 11:30 RBC JO17 - Boeimeer JO17-1   0 - 8
27-01-2024 10:15 Boeimeer JO17-1 - RBC JO17   0 - 0
03-02-2024 12:45 RBC JO17 - Halsteren JO17-1   0 - 1
20-02-2024 19:30 Boeimeer JO17-1 - RBC JO17   3 - 0
24-02-2024 12:00 SJO HSVC'20 JO17-1 - RBC JO17   1 - 1
02-03-2024 12:45 RBC JO17 - JEKA JO17-2   3 - 1
23-03-2024 10:15 Rijsoord JO17-1 - RBC JO17   1 - 3
03-04-2024 19:45 RBC JO17 - Drechtstreek JO17-1   2 - 0
06-04-2024 11:00 Luctor Heinkenszand JO17-1 - RBC JO17   4 - 1
13-04-2024 15:00 RBC JO17 - Wieldrecht JO17-1  
20-04-2024 12:15 Beek Vooruit JO17-1 - RBC JO17  
11-05-2024 15:00 MOC'17 JO17-1 - RBC JO17  
18-05-2024 11:00 RBC JO17 - Zeelandia Middelburg JO17-1  

Vriendschappelijk

DATUM TIJD WEDSTRIJD SCHEIDSRECHTER UITSLAG
19-08-2023 12:30 SC Gastel JO17-1 - RBC JO17   1 - 2
30-08-2023 20:15 RBC JO17 - Rijsoord JO17-1   1 - 2
02-09-2023 14:45 RBC JO17 - Sparta (av) JO16-1   2 - 5
11-10-2023 19:00 ODIO JO17-1 - RBC JO17   2 -12
18-10-2023 20:00 RBC JO17 - SC 't Zand JO17-2   2 - 0
22-11-2023 20:15 RBC JO17 - RSV JO17-1   4 - 1
31-01-2024 20:00 RBC JO17 - Steenbergen JO17-1   6 - 0
09-03-2024 15:00 RBC JO17 - Victoria'03 JO17-1   6 - 1

Standen

TEAM G W GL V P DPV DPT PM
1 Boeimeer JO17-1 9 8 0 1 24 37 13 0
2 Halsteren JO17-1 8 7 1 0 22 38 5 0
3 Zeelandia Middelburg JO17-1 7 4 0 3 12 17 16 0
4 Wieldrecht JO17-1 7 4 0 3 12 15 16 0
5 Drechtstreek JO17-1 7 4 0 3 12 10 12 0
6 Luctor Heinkenszand JO17-1 7 3 1 3 10 17 14 0
7 RBC JO17-1 7 3 1 3 10 10 11 0
8 JEKA JO17-2 8 3 0 5 9 14 17 0
9 MOC'17 JO17-1 8 3 0 5 9 14 31 0
10 SJO HSVC'20 JO17-1 7 1 2 4 5 10 18 0
11 Rijsoord JO17-1 8 1 2 5 5 15 28 0
12 Beek Vooruit JO17-1 7 0 1 6 1 10 26 0