Timo Regouin naar RBC

13-03-2026

Timo Regouin (24) speelt komend seizoen voor RBC. De aanvaller komt over van Hoogstraten, dat uitkomt op het hoogste amateurniveau van België. Eerder speelde Regouin voor Kozakken Boys en FC Den Bosch. Hij speelde eerder in de jeugdopleiding van Willem II, net als Jelte Pal, Wesley Spieringhs en onze toekomstige doelman Nick Frits.

Bestuurslid technische zaken Jean-Paul Nuijten: "Wij hebben Timo een aantal malen bekeken en waren erg gecharmeerd van zijn kwaliteiten en strijdlust. Voordeel van Timo is dat hij op meerdere posities voorin inzetbaar is en scorend vermogen heeft. We zijn dan ook zeer tevreden dat we Timo naar onze club hebben kunnen halen en samen met hem weer stappen kunnen zetten in ons project".

Regouin kijkt uit naar zijn periode bij RBC. "Ik heb van de zomer al contact gehad met Jean-Paul en toen gekozen om voor Hoogstraten te gaan, dit goed ingevuld en zo weer terug in contact gekomen met Jean-Paul. Ik ken RBC natuurlijk goed, omdat het een oude profclub. Ik heb veel respect voor de manier hoe RBC de laatste jaren helemaal haar weg terug naar boven aan het vinden is, en ik ben blij dat ik daar volgend seizoen onderdeel van mag gaan uitmaken. We gaan alles op alles zetten om komend seizoen die goede lijn voort te zetten. Ik heb er veel zin in!"