ROOSENDAAL - Myron Bostdorp van XerxesDZB speelt volgend seizoen in Roosendaal. De 22-jarige aanvaller maakte in de twee finalewedstrijden van de nacompetitie tegen RBC een uitstekende indruk.
De Rotterdammer speelde de afgelopen twee seizoenen voor XerxesDZB en scoorde 19 goals voor de Zebra's. Daarvoor kwam hij twee jaar uit voor de FC Twente/Heracles Academie. Eerder speelde Bostdorp in de jeugd van Spartaan'20, Sparta en XerxesDZB.
Bestuurslid technische zaken Jean-Paul Nuijten had Bostdorp eerder dit seizoen in de competitie al gescout en toen maakte hij al een hele goede indruk: "In de finalewedstrijden welke wij tegen XerxesDZB hebben gespeeld, is dit alleen maar bevestigd en deze week heeft Myron zelf aangegeven heel graag voor RBC te komen spelen volgend seizoen en dat hij de ambitie heeft met ons de verdere stappen te maken in de toekomst."
"Omdat we naar de Derde Divisie zijn gepromoveerd, hebben we deze week besloten om in elke linie een speler erbij te halen die de concurrentie met de overige spelers in onze selectie aan kan gaan. Dit omdat we komend seizoen 34 competitiewedstrijden spelen en in de KNVB-beker en we willen niets aan het toeval over laten om klaar te zijn voor de Derde Divisie", aldus Nuijten.
Bostdorp zelf is enthousiast over zijn komst naar RBC. En dat heeft uiteraard te maken met de wedstrijden van zijn club in de nacompetitie tegen RBC: "Ja, wat een ambiance was dat in het stadion! Vooraf hoorden wij dat het was uitverkocht en waren heel benieuwd hoe dat zou zijn. Toen ik tijdens de warming up het stadion vol zag lopen en daarna de ontlading bij de opkomst met al die supporters, wist ik dat dit een heel bijzondere avond zou worden. Het was voor mij de eerste keer dat ik voor zoveel toeschouwers speelde. Ik verheug me enorm op mijn komst naar RBC en hoop mooie stappen met de club te gaan zetten."