RBC start laatste periode tegen Wittenhorst

18-02-2025

ROOSENDAAL - Komende zondag gaat de derde en laatste periode van start. RBC begint met een thuiswedstrijd tegen Wittenhorst.

Wittenhorst vinden we terug op de achtste plaats. De ploeg van trainer Harrie Gommans is de laatste weken echter goed op dreef. De Noord-Limburgers hebben daardoor zelfs nog kans om de tweede periodetitel te pakken. Mocht RBC de inhaalwedstrijd tegen AWC niet weten te winnen, speelt Wittenhorst een beslissingswedstrijd tegen Groene Ster. Wittenhorst is dus zeker een tegenstander om rekening mee te houden.

RBC bleef door het 2-2 gelijkspel van afgelopen zondag op de derde plaats, maar zag UDI'19 en Groene Ster twee punten uitlopen omdat zij hun wedstrijden wel wisten te winnen. De achterstand bedraagt daardoor respectievelijk elf en vier punten.

In de heenwedstrijd tegen Wittenhorst verloor RBC twee punten. De Roosendaalse ploeg kreeg vooral in de eerste helft veel kansen en mogelijkheden om de trekker over te halen, maar kreeg het niet voor elkaar om er eentje in te prikken. Aan de andere kant vlak voor rust was Wittenhorst dichtbij met een knal op de paal. Doelpunten konden beide ploegen niet maken, waardoor RBC destijds het vierde gelijkspel van de competitie kon noteren.

De wedstrijd staat zondag onder arbitrale leiding van scheidsrechter Peter de Waard uit Amsterdam en de assistent scheidsrechters Sezgin Degirmenci uit Nieuwegein en André van Vliet uit Delfgauw. 

De poorten van het Atik Stadion gaan open om 13:00 uur. De prijs van een wedstrijdticket bedraagt € 6, voor jeugd t/m 17 jaar en 65+ (op vertoon van ID) € 3. Daarmee heeft u toegang tot de Zuid- en Oost tribune en de vakken BCE en BCF op de Hoofdtribune. De tickets zijn verkrijgbaar aan de kassa van het Atik Stadion, maar vooraf ook online te bestellen in onze ticketshop. Klik daarvoor hier. RBC SeizoenClubCard houders hebben uiteraard gratis toegang. Parkeren op het stadionparkeerterrein is gratis.