__________________________________________ Wedstrijden

zondag 12 februari 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
14:00
Beek Vooruit 1 - RBC 1 | Competitiewedstrijd

zaterdag 11 februari 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
10:15
Capelle JO14-1 - RBC JO14 | Competitiewedstrijd
10:30
Roosendaal JO13-1JM - RBC JO13 | Competitiewedstrijd
14:45
RBC O23 - UVV'40 O23-1 | Competitiewedstrijd
14:45
RBC O23 - OVC'26 O23-1 | Competitiewedstrijd
12:30
RBC JO18 - Jodan Boys, de JO18-1 | Competitiewedstrijd
08:30
MOC'17 JO8-2 - RBC JO8 | Competitiewedstrijd
09:00
RBC JO10-1 - Boeimeer JO10-2 | Competitiewedstrijd
10:15
Klundert JO12-1 - RBC JO12-1 | Competitiewedstrijd
09:00
RBC JO12-2 - Kloetinge JO12-2 | Competitiewedstrijd
14:45
RBC O23 - Groote Lindt O23-1 | Competitiewedstrijd

woensdag 08 februari 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
17:30
RBC JO8 - ASR Jo8/9 | Vriendschappelijk

zondag 05 februari 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
14:30
RBC 1 - Rood-Wit W 1 | Competitiewedstrijd

zaterdag 04 februari 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
11:00
DSO JO14-1 - RBC JO14 | Competitiewedstrijd
3 - 2
10:30
RBC JO13 - Beek Vooruit JO13-1 | Competitiewedstrijd
0 - 1
12:00
Groote Lindt O23-1 - RBC O23 | Competitiewedstrijd
16:15
Houten O18 - RBC JO18 | Competitiewedstrijd
10:15
Drechtstreek JO16-1 - RBC JO16 | Competitiewedstrijd
2 - 1
09:00
RBC JO10-2 - MOC'17 JO10-1 | Competitiewedstrijd
4 - 7
09:00
RBC JO10-1 - R.K.S.V. Groen Wit JO10-2 | Competitiewedstrijd
14-5
09:00
RBC JO12-1 - Arnemuiden JO12-1JM | Competitiewedstrijd
09:00
De Jonge Spartaan JO12-1 - RBC JO12-2 | Vriendschappelijk
1 - 1

woensdag 01 februari 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
17:30
RBC JO8 - Gloria UC JO9-1 | Vriendschappelijk
1 -11
19:00
RBC JO12-1 - Virtus JO13-1 | Vriendschappelijk
0 - 4

zaterdag 28 januari 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
10:30
RBC JO14 - msv De Betrokken Spartaan JO14-1 | Competitiewedstrijd
0 - 5
12:15
RBC JO13 - Zwaluwen JO13-1 | Competitiewedstrijd
1 - 7
08:45
SJO De Markiezaten JO10-1 - RBC JO10-2 | Vriendschappelijk
2 -20
14:45
RBC JO18 - VEP JO18-1 | Competitiewedstrijd
7 - 3
11:15
MOC'17 JO16-1 - RBC JO16 | Competitiewedstrijd
3 - 2
09:00
RBC JO8 - EBOH JO8-1 | Competitiewedstrijd
4 - 5
11:00
Unitas'30 JO10-1 - RBC JO10-1 | Competitiewedstrijd
1 - 3
10:30
Zeelandia Middelburg JO12-1 - RBC JO12-1 | Competitiewedstrijd
2 - 2
09:00
RBC JO12-2 - DOSKO JO12-1 | Competitiewedstrijd
5 - 1

woensdag 25 januari 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
20:00
Baronie JO18-1 - RBC JO18 | Bekerwedstrijd
4 - 2
19:30
RBC JO14 - Roosendaal JO14-1JM | Bekerwedstrijd
2 - 4

dinsdag 24 januari 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
20:00
DOSKO 1 - RBC 1 | Vriendschappelijk
3 - 4

woensdag 18 januari 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
17:30
RBC JO8 - Cluzona JO9-1 | Vriendschappelijk
6 - 1
19:30
RBC JO16 - SV Charlois JO16-1 | Vriendschappelijk
4 - 1

dinsdag 17 januari 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
20:00
R.K.S.V. Groen Wit 1 - RBC O23 | Vriendschappelijk
5 - 1

zaterdag 14 januari 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
19:00
RBC 1 - Terneuzense Boys 1 | Vriendschappelijk
4 - 1
09:00
RBC JO8 - Bavel JO8-1 | Vriendschappelijk
3 - 7
10:30
RBC JO14 - Kloetinge JO14-1 | Competitiewedstrijd
1 - 0
14:30
Drechtstreek O23-1 - RBC O23 | Competitiewedstrijd
1 - 3
09:00
RBC JO12-1 - Zwaluw VFC JO12-1 | Vriendschappelijk
0 - 7
09:30
RBC JO10-1 - VOAB JO10-1 | Vriendschappelijk
3 -12
12:30
RBC JO13 - HMSH JO13-1 | Vriendschappelijk
0 - 3
13:40
RKSV Nuenen JO11-1 - RBC JO11 | Toernooi
1 - 2
14:55
ASV'33 JO11-1 - RBC JO11 | Toernooi
0 - 0
15:45
Woenselse Boys JO11-1 - RBC JO11 | Toernooi
1 - 2
16:35
Gemert JO11-1 - RBC JO11 | Toernooi
0 - 1

woensdag 11 januari 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
17:30
RBC JO10-1 - Halsteren JO10-1 | Vriendschappelijk
15- 6
18:00
RBC JO12-1 - Halsteren JO12-1 | Vriendschappelijk
1 - 3
20:30
RBC O23 - The Gunners 1 | Vriendschappelijk
1 - 3

zondag 08 januari 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
13:00
MOC’17 JO15-1 - RBC JO16 | Toernooi
1 - 1

zaterdag 07 januari 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
10:15
SK Beveren U11 - RBC JO11 | Vriendschappelijk
19- 1
10:30
RBC JO13 - SK Beveren U13 | Vriendschappelijk
0 -17
12:15
RBC JO14 - SK Beveren U14 | Vriendschappelijk
0 - 7
14:30
RBC JO18 - Hoeven JO19-1 | Vriendschappelijk
4 - 1
09:00
RVVH JO8-1 - RBC JO8 | Toernooi
1 - 1
10:00
Kethel Spaland JO8-1 - RBC JO8 | Toernooi
3 - 2
11:00
SV Charlois JO8-2 - RBC JO8 | Toernooi
0 - 0
12:00
ASWH JO8-1 - RBC JO8 | Toernooi
1 - 2
09:00
SV Charlois JO9-1 - RBC JO9 | Toernooi
0 - 2
10:00
RVVH JO9-1 - RBC JO9 | Toernooi
0 - 0
11:00
SV Poortugaal JO9-1 - RBC JO9 | Toernooi
1 - 2
12:00
Soccer Boys JO9-1 - RBC JO9 | Toernooi
0 - 1
09:00
Kapelle JO15-1 - RBC JO16 | Toernooi
1 - 3
10:00
Halsteren JO15-1 - RBC JO16 | Toernooi
4 - 1
11:00
MOC’17 JO15-1 - RBC JO16 | Toernooi
1 - 3
12:00
Terneuzense Boys JO15-1 - RBC JO16 | Toernooi
0 - 0

vrijdag 06 januari 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
13:00
BSC JO11-1 - RBC JO11 | Toernooi
1 - 0
13:00
ASC De Volewijckers JO14-1 - RBC JO14 | Toernooi
2 - 0

donderdag 05 januari 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
09:00
BSC JO11-1 - RBC JO11 | Toernooi
1 - 2
10:00
Barendrecht JO11-1 - RBC JO11 | Toernooi
1 - 0
11:00
FC Marlene MO11-1 - RBC JO11 | Toernooi
1 - 0
12:00
Roosendaal JO11-1 - RBC JO11 | Toernooi
0 - 1
09:00
ASC De Volewijckers JO14-1 - RBC JO14 | Toernooi
2 - 0
10:00
De Jong Academy O14 - RBC JO14 | Toernooi
1 - 3
11:00
BSC JO14-1 team A - RBC JO14 | Toernooi
0 - 0
12:00
BSC JO14-1 team B - RBC JO14 | Toernooi
1 - 1

woensdag 04 januari 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
13:00
The Future JO9-1 - RBC JO9 | Toernooi
0 - 0

dinsdag 03 januari 2023

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
09:00
The Future JO9-1 - RBC JO9 | Toernooi
1 - 1
10:00
Baronie JO9-1 - RBC JO9 | Toernooi
0 - 0
11:00
City Pirates U9-A - RBC JO9 | Toernooi
0 - 0
12:00
Rotterdam Boys JO9-1 - RBC JO9 | Toernooi
0 - 1

vrijdag 30 december 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
09:00
Patro Hoevenen U9 - RBC JO9 | Toernooi
1 - 3
10:00
UVV’40 JO9-1 - RBC JO9 | Toernooi
1 - 7
11:00
RSV JO9-1 - RBC JO9 | Toernooi
0 - 5
12:00
Suriname O9 - RBC JO9 | Toernooi
1 - 4
13:00
SCO JO9-1 - RBC JO9 | Toernooi
2 - 2

zaterdag 24 december 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
10:00
RBC JO9 - Oranje Wit JO9-1 | Vriendschappelijk
6 - 6

dinsdag 20 december 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
19:30
RBC JO14 - Roosendaal JO14-1JM | Bekerwedstrijd
1 - 1 (

zondag 18 december 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
12:00
Unitas'30 - RBC 1 | Bekerwedstrijd
3 - 1
10:00
Unitas’30 - RBC JO9 | Vriendschappelijk
0 - 6

zaterdag 17 december 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
11:30
RBC JO13 - UDI'19/CSU JO13-1 | Competitiewedstrijd
0 - 7
13:30
RBC JO11 - Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 | Vriendschappelijk
1 - 4

woensdag 14 december 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
20:00
RBC O23 - Bolnes O23-1 | Competitiewedstrijd
2 - 2

zaterdag 10 december 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
20:00
RBC 1 - Coal 1 | Competitiewedstrijd
2 - 1
10:45
RBC JO14 - Unitas JO14-1 | Competitiewedstrijd
1 - 0
10:30
JEKA JO13-1 - RBC JO13 | Competitiewedstrijd
4 - 0
14:00
Hooglanderveen JO18-1 - RBC JO18 | Competitiewedstrijd
2 - 2
12:45
RBC JO16 - Kloetinge JO16-1 | Competitiewedstrijd
0 - 4
09:00
RBC JO8 - BSC JO8-1 | Competitiewedstrijd
9 - 2
09:35
Baronie JO9-1 - RBC JO9 | Competitiewedstrijd
0 - 5
11:00
Unitas'30 JO10-1 - RBC JO10-1 | Competitiewedstrijd
13- 5
11:00
TVC Breda JO12-1 - RBC JO12-1 | Competitiewedstrijd
3 - 0
09:00
RBC JO11 - VVR JO11-1 | Competitiewedstrijd
5 - 1

zondag 04 december 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
14:00
Roosendaal 1 - RBC 1 | Competitiewedstrijd
1 - 3

zaterdag 03 december 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
11:30
RBC JO13 - RKSV Nuenen JO13-1 | Competitiewedstrijd
1 - 2
12:30
Oranje Wit O23-1 - RBC O23 | Competitiewedstrijd
3 - 3
14:30
RBC JO18 - JSV Nieuwegein JO18-1 | Competitiewedstrijd
3 - 2
08:45
Roosendaal JO8-1 - RBC JO8 | Competitiewedstrijd
2 - 8
09:00
RBC JO9 - Trinitas JO9-1 | Vriendschappelijk
11- 2
09:30
Tholense Boys JO11-1 - RBC JO11 | Competitiewedstrijd
0 - 9
09:00
RBC JO10-1 - Zeelandia Middelburg JO10-1 | Competitiewedstrijd
9 - 9

donderdag 01 december 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
19:30
R.K.S.V. Groen Wit JO16-1 - RBC JO16 | Competitiewedstrijd
6 - 0

woensdag 30 november 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
17:30
RBC JO8 - Baronie JO8-1 | Vriendschappelijk
1 - 8
18:30
RBC JO11 - BSC JO11-1 | Competitiewedstrijd
4 - 3
18:30
Boeimeer JO9-1 - RBC JO9 | Vriendschappelijk
3 -12

zaterdag 26 november 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
11:30
RBC JO14 - Zeelandia Middelburg JO14-1 | Competitiewedstrijd
3 - 0
20:00
RBC 1 - VFC 1 | Competitiewedstrijd
3 - 1
10:30
Bennekom JO13-1 - RBC JO13 | Competitiewedstrijd
7 - 1
13:30
RBC O23 - Groote Lindt O23-1 | Competitiewedstrijd
3 - 1
12:30
Real Lunet JO18-1 - RBC JO18 | Competitiewedstrijd
4 - 1
12:30
Zeelandia Middelburg JO16-1 - RBC JO16 | Competitiewedstrijd
1 - 2
10:00
RBC JO8 - Beek Vooruit JO8-1 | Competitiewedstrijd
12- 4
09:00
TVC Breda JO9-1 - RBC JO9 | Competitiewedstrijd
2 - 5
10:45
Baronie JO10-1 - RBC JO10-1 | Competitiewedstrijd
7 - 5
09:45
JVOZ JO12-2 - RBC JO12-1 | Competitiewedstrijd
7 - 3

woensdag 23 november 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
17:30
RBC JO11 - Spartaan'20 JO11-1 | Vriendschappelijk
1 - 2

zondag 20 november 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
14:00
Virtus 1 - RBC 1 | Competitiewedstrijd
2 - 7

zaterdag 19 november 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
10:00
Kloetinge JO14-1 - RBC JO14 | Competitiewedstrijd
1 - 3
14:30
RBC O23 - Binnenmaas, FC O23-1 | Competitiewedstrijd
3 - 4
12:15
Baronie JO18-1 - RBC JO18 | Competitiewedstrijd
5 - 0
09:00
RBC JO9 - Boeimeer JO9-1 | Competitiewedstrijd
4 - 3
10:00
RBC JO12-1 - PSV JO11-1 | Vriendschappelijk
0 -17
09:30
Unitas'30 JO11-1 - RBC JO11 | Competitiewedstrijd
0 - 3
09:00
RBC JO10-1 - Terneuzense Boys JO10-1 | Competitiewedstrijd
5 - 8

woensdag 16 november 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
17:30
RBC JO8 - Feyenoord JO7-1 | Vriendschappelijk
11- 2
17:00
RBC JO9 - Halsteren JO10-1 | Vriendschappelijk
6 - 5
19:15
RBC JO13 - PVCV JO13-1 | Vriendschappelijk
1 -13

zondag 13 november 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
14:30
RBC 1 - SC Gastel 1 | Competitiewedstrijd
3 - 0

zaterdag 12 november 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
11:00
RBC JO14 - Roosendaal JO14-1JM | Competitiewedstrijd
0 - 4
12:00
Houten JO13-1 - RBC JO13 | Competitiewedstrijd
5 - 0
12:00
RVVH O23-1 - RBC O23 | Competitiewedstrijd
3 - 2
10:15
Boeimeer JO16-1 - RBC JO16 | Competitiewedstrijd
1 - 1
10:00
Boeimeer JO8-1 - RBC JO8 | Competitiewedstrijd
8-10
09:00
Bavel JO10-1 - RBC JO10-1 | Competitiewedstrijd
10- 3
09:00
RBC JO11 - Hoeven JO11-1 | Competitiewedstrijd
9 - 1
09:00
RBC JO12-1 - Kloetinge JO12-1 | Competitiewedstrijd
1 - 5
08:30
MOC'17 JO9-2 - RBC JO9 | Competitiewedstrijd
1-14

woensdag 09 november 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
19:30
RBC JO18 - Geinoord Nieuwegein JO18-1 | Competitiewedstrijd
7 - 2

zondag 06 november 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
14:30
Antibarbari 1 - RBC 1 | Competitiewedstrijd
3 - 2

zaterdag 05 november 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
10:45
RBC JO13 - Berghem Sport JO13-1 | Competitiewedstrijd
0 - 2
15:00
RBC O23 - Drechtstreek O23-1 | Competitiewedstrijd
1 - 4
14:30
JVOZ JO18-1 - RBC JO18 | Competitiewedstrijd
3 - 0
12:30
RBC JO16 - Drechtstreek JO16-1 | Competitiewedstrijd
0 - 3
09:00
RBC JO8 - Advendo JO8-1JM | Competitiewedstrijd
3 -10
09:00
RBC JO9 - Beek Vooruit JO9-2 | Competitiewedstrijd
11- 1
10:00
Unitas'30 JO12-1 - RBC JO12-1 | Competitiewedstrijd
4 - 2
09:45
Halsteren JO11-1 - RBC JO11 | Competitiewedstrijd
1 - 3
09:00
RBC JO10-1 - Zeelandia Middelburg JO10-2 | Competitiewedstrijd
6 - 6

woensdag 02 november 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
17:45
RBC JO9 - Prinsenland JO9-1 | Vriendschappelijk
19- 0
19:00
RBC JO13 - JVOZ JO13-1 | Vriendschappelijk
1 - 8

dinsdag 01 november 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
20:00
Boeimeer 1 - RBC O23 | Vriendschappelijk
2 - 5

zondag 30 oktober 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
14:30
RBC 1 - JEKA 1 | Competitiewedstrijd
5 - 0

zaterdag 29 oktober 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
10:30
RBC JO14 - Capelle JO14-1 | Competitiewedstrijd
0 - 1
15:00
Pelikaan O23-1 - RBC O23 | Competitiewedstrijd
3 - 2
11:00
BSC JO13-1 - RBC JO13 | Competitiewedstrijd
3 - 1
09:00
RBC JO8 - TSV Gudok JO8-1 | Vriendschappelijk
4 - 5
10:00
VOAB JO9-1 - RBC JO9 | Vriendschappelijk
4 -10
10:00
Prinsenland JO12-1 - RBC JO11 | Vriendschappelijk
3 - 4
11:00
RBC JO16 - MOC’17 JO15-1 | Vriendschappelijk
2 -1

maandag 24 oktober 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
19:45
METO JO15-1 - RBC JO14 | Vriendschappelijk
1 - 1
09:00
RBC JO9 - SAB JO10-1 (team 1) | Toernooi
0 - 4
10:00
RBC JO9 - Halsteren JO10-1 | Toernooi
1 - 0
11:00
RBC JO9 - Sprundel JO10-1 | Toernooi
1 - 0
12:00
RBC JO9 - Football4U JO10-1 | Toernooi
0 - 4
13:00
RBC JO9 - Oranje Wit JO10-1 | Toernooi
0 - 0
14:00
RBC JO9 - SAB JO10-1 (team 2) | Toernooi
0 - 2
15:00
RBC JO9 - Halsteren JO10 | Toernooi
2 - 0
16:00
RBC JO9 - Oranje Wit JO10 | Toernooi
2 - 1

zondag 23 oktober 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
14:30
Halsteren 1 - RBC 1 | Bekerwedstrijd
0 - 1

zaterdag 22 oktober 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
10:00
Zeelandia Middelburg JO12-1 - RBC JO12-1 | Competitiewedstrijd
9 - 1
10:00
RBC JO8 - Sprundel JO9-2 | Vriendschappelijk
8 - 1
10:00
RBC JO11 - VVR JO11-1 | Vriendschappelijk
4 - 0
11:00
WVV'67 JO15-1 - RBC JO16 | Vriendschappelijk
0 -15
12:30
RBC JO14 - SC 't Zand JO14-1 | Vriendschappelijk
1 - 1
14:30
RBC JO18 - The Gunners O23-1 | Vriendschappelijk
2 - 1

donderdag 20 oktober 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
17:45
RBC JO11 - Roosendaal JO11-1 | Competitiewedstrijd
8 - 0
20:00
Steenbergen O23-1 - RBC JO18 | Vriendschappelijk
1 - 1

woensdag 19 oktober 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
18:00
MOC'17 JO8-1 - RBC JO8 | Vriendschappelijk
2- 6
19:00
RBC JO13 - MOC'17 JO13-1 | Competitiewedstrijd
0 - 4
19:30
ODIO JO17-1 - RBC JO16 | Vriendschappelijk
1 - 4

dinsdag 18 oktober 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
20:00
WDS’19 1 - RBC O23 | Vriendschappelijk
1 - 3

zondag 16 oktober 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
14:00
Cluzona 1 - RBC 1 | Competitiewedstrijd
0 - 3
12:30
Cluzona JO10-1 - RBC JO10-1 | Vriendschappelijk
1 - 6

zaterdag 15 oktober 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
11:45
Roosendaal JO14-1JM - RBC JO14 | Competitiewedstrijd
0 - 3
08:45
Roosendaal JO8-1 - RBC JO8 | Competitiewedstrijd
9 - 2
09:00
BSC JO9-1 - RBC JO9 | Competitiewedstrijd
3 - 2
09:00
Sprundel JO10-1 - RBC JO10-1 | Competitiewedstrijd
17- 1
09:00
RBC JO11 - Unitas'30 JO11-1 | Competitiewedstrijd
5 - 0
09:15
Zeelandia Middelburg JO12-2 - RBC JO12-1 | Competitiewedstrijd
6 - 0
14:45
RBC O23 - RVVH O23-1 | Competitiewedstrijd
0 - 4
10:30
RBC JO13 - TVC Breda JO13-1 | Competitiewedstrijd
0 - 7
12:30
RBC JO18 - Beek Vooruit JO18-1 | Vriendschappelijk
4 - 4
10:00
METO JO15-1 - RBC JO16 | Vriendschappelijk
3 - 6

vrijdag 14 oktober 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
17:15
RBC JO9 - Voetbalschool TIC O9 | Vriendschappelijk
12- 3

woensdag 12 oktober 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
17:30
RBC JO12-1 - R.K.S.V. Groen Wit JO12-1 | Competitiewedstrijd
1 - 5
19:30
METO JO14-1 - RBC JO13 | Vriendschappelijk
2 - 4

dinsdag 11 oktober 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
19:30
Hoeven JO19-1 - RBC JO18 | Vriendschappelijk
0 - 0

zondag 09 oktober 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
14:30
RBC 1 - Victoria'03 1 | Competitiewedstrijd
6 - 0

zaterdag 08 oktober 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
12:30
RBC JO16 - Kloetinge JO16-1 | Competitiewedstrijd
1 - 5
10:30
RBC JO14 - Kloetinge JO14-1 | Competitiewedstrijd
1 - 2
09:00
RBC JO9 - Roosendaal JO9-1 | Competitiewedstrijd
21- 0
09:00
RBC JO10-1 - Zeelandia Middelburg JO10-1 | Competitiewedstrijd
3 -13
09:45
MOC'17 JO11-1 - RBC JO11 | Competitiewedstrijd
0 - 11
10:30
FC Binnenmaas O23-1 - RBC O23 | Competitiewedstrijd
4 - 1
14:45
RBC JO18 - Baronie JO18-1 | Competitiewedstrijd
0 - 6
11:15
SC 't Zand JO13-1JM - RBC JO13 | Competitiewedstrijd
1 - 0

vrijdag 07 oktober 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
19:00
RBC JO12-1 - Voetbalschool TIC O12 | Vriendschappelijk
5 - 4

woensdag 05 oktober 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
18:00
RBC JO11 - Baronie JO11-1 | Vriendschappelijk
2 - 4
19:00
Halsteren JO13-2 - RBC JO12-1 | Vriendschappelijk
5 - 3

dinsdag 04 oktober 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
18:30
RBC JO8 - DOSKO JO9-1 | Vriendschappelijk
7 - 3

maandag 03 oktober 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
19:00
SC Kruisland JO15-1 - RBC JO14 | Vriendschappelijk
1 - 9

zaterdag 01 oktober 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
12:30
Zeelandia Middelburg JO16-1 - RBC JO16 | Competitiewedstrijd
6 - 1
10:15
Capelle JO14-1 - RBC JO14 | Competitiewedstrijd
1 - 0
09:00
RBC JO8 - Oranje Wit JO8-1 | Competitiewedstrijd
4 - 6
09:30
JEKA JO9-1JM - RBC JO9 | Competitiewedstrijd
0 -18
10:45
JEKA JO10-1 - RBC JO10-1 | Competitiewedstrijd
5 - 7
09:00
RBC JO11 - BSC JO11-1 | Competitiewedstrijd
6 - 0
11:15
Unitas'30 JO12-1 - RBC JO12-1 | Competitiewedstrijd
5 - 1
14:45
RBC O23 - Pelikaan O23-1 | Competitiewedstrijd
0 - 3
14:30
Geinoord Nieuwegein JO18-1 - RBC JO18 | Competitiewedstrijd
11 - 1
20:00
RBC 1 - Beek Vooruit 1 | Competitiewedstrijd
4 - 1
10:30
RBC JO13 - Baronie JO13-1 | Competitiewedstrijd
0 - 9

woensdag 28 september 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
19:30
RBC JO13 - Roosendaal JO13-1JM | Bekerwedstrijd
2 - 1
19:30
Drechtstreek JO16-1 - RBC JO16 | Competitiewedstrijd
0 - 0
18:30
RBC JO11 - DVO'60 JO11-1 | Vriendschappelijk
8 - 4
10:00
Barendrecht JO9-1 - RBC JO9 | Toernooi
1 - 3
11:00
Feyenoord O8 - RBC JO9 | Toernooi
1 - 2
12:00
Alphense Boys JO9-1 - RBC JO9 | Toernooi
3 - 0
13:00
Spartaan'20 JO9-1 - RBC JO9 | Toernooi
6 - 1

zondag 25 september 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
14:00
Rood-Wit W 1 - RBC 1 | Competitiewedstrijd
1 - 3

zaterdag 24 september 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
08:30
Drechtstreek JO8-1 - RBC JO8 | Competitiewedstrijd
16- 0
09:00
RBC JO9 - Bavel JO9-1 | Competitiewedstrijd
5 - 2
09:00
RBC JO10-1 - Bavel JO10-1 | Competitiewedstrijd
4 - 9
10:45
Hoeven JO11-1 - RBC JO11 | Competitiewedstrijd
1 - 10
09:00
RBC JO12-1 - Arnemuiden JO12-1JM | Competitiewedstrijd
3 - 2
14:00
Drechtstreek O23-1 - RBC O23 | Competitiewedstrijd
2 - 6
14:45
RBC JO18 - JVOZ JO18-1 | Competitiewedstrijd
2 - 4
11:30
Gemert JO13-1 - RBC JO13 | Competitiewedstrijd
2 - 0
11:00
RBC JO14 - Barendrecht JO14-1 | Vriendschappelijk
1 - 2

woensdag 21 september 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
17:30
RBC JO8 - Beek Vooruit JO8-1 | Vriendschappelijk
10- 0
19:00
RBC JO14 - MOC'17 JO14-1 | Vriendschappelijk
9 - 0
19:15
Wieldrecht JO13-1 - RBC JO13 | Vriendschappelijk
6 - 4
19:00
Oosterhout JO11-1 - RBC JO11 | Vriendschappelijk
3 - 5
19:30
DSE JO17-1 - RBC JO16 | Vriendschappelijk
7 - 0
18:30
Prinsenland JO12-1 - RBC JO12-1 | Vriendschappelijk
8 - 3

dinsdag 20 september 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
20:30
RBC 1 - SC Gastel 1 | Bekerwedstrijd
3 - 0
20:00
Internos 1 - RBC O23 | Vriendschappelijk
5 - 0

zaterdag 17 september 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
11:15
JVOZ JO13-2 - RBC JO13 | Bekerwedstrijd
3 - 1
10:15
Boeimeer JO16-1 - RBC JO16 | Competitiewedstrijd
6 - 0
16:00
Zeelandia Middelburg JO14-1 - RBC JO14 | Competitiewedstrijd
2 - 3
09:00
RBC JO8 - Roosendaal JO8-1 | Competitiewedstrijd
2 -12
09:00
RBC JO9 - Baronie JO9-1 | Competitiewedstrijd
2 - 4
08:45
VOAB JO10-2 - RBC JO10-1 | Competitiewedstrijd
6 - 5
11:00
RBC JO11 - Halsteren JO11-1 | Competitiewedstrijd
1 - 1
09:00
RBC JO12-1 - Kapelle JO12-1 | Competitiewedstrijd
1 - 5
11:45
Groote Lindt O23-1 - RBC O23 | Competitiewedstrijd
1 - 5
14:45
RBC JO18 - Real Lunet JO18-1 | Competitiewedstrijd
1 - 2

woensdag 14 september 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
17:30
RBC JO10-1 - Halsteren JO10-1 | Vriendschappelijk
12- 6
19:00
SV Capelle JO14-1 - RBC JO14 | Vriendschappelijk
1 - 2
18:30
Roosendaal JO12-1 - RBC JO12-1 | Vriendschappelijk
1 - 5

dinsdag 13 september 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
20:15
RBC 1 - RCS 1 | Vriendschappelijk
5 - 2
20:30
Sarto 2 - RBC O23 | Vriendschappelijk
1 - 5

zaterdag 10 september 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
17:30
RBC 1 - WHS 1 | Bekerwedstrijd
1 - 0
08:30
SC 't Zand JO9-1JM - RBC JO9 | Competitiewedstrijd
0 - 9
14:30
RBC O23 - Oranje Wit O23-1 | Competitiewedstrijd
0 - 1
11:30
JSV Nieuwegein JO18-1 - RBC JO18 | Competitiewedstrijd
3 - 3

donderdag 08 september 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
17:30
RBC JO12-1 - Roosendaal JO12-1 | Vriendschappelijk
5 - 0
17:30
RBC JO10-1 - Internos JO10-1 | Vriendschappelijk
7 - 2

woensdag 07 september 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
20:00
RBC 1 - DOSKO 1 | Vriendschappelijk
2 - 0
19:15
Spijkenisse JO13-1 - RBC JO13 | Vriendschappelijk
8 - 1
18:30
RBC JO12-1 - JEKA JO12-1 | Vriendschappelijk
4 - 1

zaterdag 03 september 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
11:00
BSC JO13-1 - RBC JO13 | Bekerwedstrijd
6 - 0
19:30
MZC'11 1 - RBC 1 | Bekerwedstrijd
1 - 1
11:15
Unitas JO14-1 - RBC JO14 | Competitiewedstrijd
0 - 2
11:00
Bolnes O23-1 - RBC O23 | Competitiewedstrijd
0 - 5
14:45
RBC JO18 - Hooglanderveen JO18-1 | Competitiewedstrijd
3 - 6
09:30
RBC JO9 - Oranje Wit JO9-1 | Vriendschappelijk
8 - 6
09:30
RBC JO11 - Bavel JO11-1 | Vriendschappelijk
9 - 1
11:00
RBC JO8 - DSE JO9-1 | Vriendschappelijk
4 - 8
12:30
RBC JO16 - VOAB JO16-1 | Vriendschappelijk
0 - 1
10:00
VOAB JO12-1 - RBC JO12-1 | Vriendschappelijk
7 - 0

woensdag 31 augustus 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
20:30
RBC O23 - Roosendaal O23-1 | Vriendschappelijk
1 - 1
17:00
RBC JO10-1 - ASWH JO10-1 | Vriendschappelijk
3 -13
18:00
RBC JO12-1 - FC Skillz JO13-2 | Vriendschappelijk
0 - 3

zaterdag 27 augustus 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
13:00
RBC JO18 - De Jonge Spartaan JO18-1 | Vriendschappelijk
2 - 2
15:00
Kethel Spaland O23-1 - RBC O23 | Vriendschappelijk
4 - 1
15:00
RBC JO16 - Roosendaal JO16-1 | Vriendschappelijk
0 -16
20:00
RBC 1 - SC Kruisland 1 | Vriendschappelijk
1 - 1
09:30
Blijdorp JO12-1 - RBC JO12-1 | Vriendschappelijk
5 - 2

donderdag 25 augustus 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
20:00
The Gunners 1 - RBC O23 | Vriendschappelijk
2 - 2

woensdag 24 augustus 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
19:30
Willem II JO14-1 - RBC JO14 | Vriendschappelijk
2 - 2
19:00
RBC JO12-1 - De Jonge Spartaan JO12-1 | Vriendschappelijk
2 - 4

dinsdag 23 augustus 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
19:30
RBC 1 - SC Emma 1 | Vriendschappelijk
7 - 1

zondag 21 augustus 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
10:00
SK Beveren U9 - RBC JO9 | Vriendschappelijk
25- 7

zaterdag 20 augustus 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
10:00
RBC O23 - BZC / Zuiderpark O23-1 | Vriendschappelijk
2 - 1
12:30
RBC JO18 - Hercules JO19-1 | Vriendschappelijk
4 - 4

woensdag 06 juli 2022

TIJD
WEDSTRIJD
UITSLAGEN
VERSLAG
19:00
RBC 1 - FC Eindhoven 1 | Vriendschappelijk
0 - 6

Hoofdsponsoren




Hoofdsponsor Voetbal Academie


Mediasponsor / webhost

sailor telecom ict




Welkom bij RBC !


R.B.C. mars uit 1948


Officieel partner Feyenoord Academy



Koop loten van de VriendenLoterij en steun RBC !


Webshop