Deze site maakt gebruik van cookies. Klik op ja om cookies te accepteren of op nee om cookies niet te accepteren. U krijgt deze melding daarna niet meer. » lees meer informatie over cookies

  • Geen omschrijving gevonden.
  • Geen omschrijving gevonden.
  • Geen omschrijving gevonden.
  • Geen omschrijving gevonden.

RBC JO9

 


Teamfoto

Voorste rij v.l.n.r.: Therno Bah, Lucas van der Heide, Ayden Sorgedrager en Abdel Omrani. Middelste rij v.l.n.r.: Florian Krasniqi, Jens van Opstal en Rayan Ruttinger. Achterste rij v.l.n.r.: Mark van der Heide (teammanager), Lars Traets (trainer), John Huijps (trainer) en NN (spelleider). Op de foto ontbreekt Cristiano Benmejahed. (Foto: Bram Visser Fotografie)

 

Spelers en hun Talenten Adoptieplan sponsoren

Therno Bah

Cristiano Benmejahed

Lucas van der Heide Florian Krasniqi
       

Abdel Omrani

Jens van Opstal

Bep en Erik van Opstal

Chantal Koevoets

Joyce van de Gevel en Bas van Opstal

Gerjo Prins

Jeff Heijstek

Willy en Arie van de Gevel

Rayan Ruttinger

Ayden Sorgedrager

 

(Foto's: Bram Visser Fotografie)

In verband met de privacy policy van RBC en de Algemene verordening gegevensbescherming zijn niet alle begeleiders vermeld.

Trainer

John Huijps en Lars Traets

Teammanager

Mark van der Heide

Training

maandag, woensdag en donderdag 18.00 uur

Aanvang thuiswedstrijden

09:00 uur

Klasse

Hoofdklasse 6

Wedstrijden competitie

DATUM TIJD WEDSTRIJD UITSLAG  
21-09-2019 10:00 RBC JO9 - BSC JO9-1 6-1  
28-09-2019 11:30 Steenbergen JO9-1 - RBC JO9 6-4  
05-10-2019 09:00 RBC JO9 - MOC'17 JO9-1 4-5  
26-10-2019 11:45 Zeelandia Middelburg JO9-1 - RBC JO9 5-4  
02-11-2019 09:00 RBC JO9 - Unitas'30 JO13-1 4-6  
09-11-2019 09:00 BSC JO9-1 - RBC JO9 2-7  
16-11-2019 10:45 RBC JO9 - Steenbergen JO9-1 4-3  
23-11-2019 09:45 MOC'17 JO9-1 - RBC JO9 7-2  
30-11-2019 10:45 RBC JO9 - Zeelandia Middelburg JO9-1 5-2  
07-12-2019 09:45 Unitas'30 JO9-1 - RBC JO9 5-12  
14-12-2019 12:00 RBC JO9 - Prinsenland JO9-1 3-3  
01-02-2020 09:00 RBC JO9 - Unitas'30 JO9-1 9-7  
08-02-2020 10:00 Steenbergen JO9-1 - RBC JO9 6-1  
15-02-2020 09:00 RBC JO9 - Groen Wit JO9-1 3-3  
07-03-2020 08:30 Beek Vooruit JO9-1 - RBC JO9 5-1  
14-03-2020 09:00 RBC JO9 - Bavel JO9-1  
28-03-2020 09:00 RBC JO9 - UVV'40 JO9-1  
04-04-2020 11:00 Zeelandia Middelburg JO9-1 - RBC JO9  
18-04-2020 09:45 MOC'17 JO9-1 - RBC JO9  
09-05-2020 09:00 RBC JO9 - Roosendaal JO9-1  
16-05-2020 09:45 JEKA JO9-1 - RBC JO9  
23-05-2020 09:00 RBC JO9 - SC 't Zand JO9-1  

Wedstrijden beker

DATUM TIJD WEDSTRIJD UITSLAG  
31-08-2019 09:00 RBC JO9 - MOC’17 JO9-2 9-2  
14-09-2019 08:30 Kloetinge JO9-1 - RBC JO9 3-7  
23-10-2019 18:30 RBC JO9 - Roosendaal JO9-1 5-5  

Wedstrijden vriendschappelijk

DATUM TIJD WEDSTRIJD UITSLAG  
17-08-2019 09:00 RBC JO9 - Groen Wit JO9-1 4-6  
24-08-2019 09:00 RBC JO9 - JEKA JO9-1 7-4  
07-09-2019 09:00 RBC JO9 - Virtus JO9-1 6-4  
12-10-2019 09:00 RBC JO9 - ASWH JO9-1 3-1  
12-10-2019 10:00 RBC JO9 - Dubbeldam JO9-1 5-0  
19-10-2019 09:00 RBC JO9 - RBC JO10-2 4-11  
20-11-2019 18:00 RBC JO9 - DVO’60 JO10-1 9-0  
27-11-2019 18:00 RBC JO9 - Cluzona JO10-2 16-2  
11-12-2019 18:00 RBC JO9 - Antwerpse Voetbalschool U9 7-5  
18-01-2020 09:00 RBC JO9 - ASWH JO9-1 4-1  
22-01-2020 18:00 RBC JO9 - Antwerp Piranhas U9 7-5  
25-01-2020 09:00 RBC JO9 - Bavel JO9-1 4-3  
26-01-2020 12:45 RBC JO9 - Steenbergen JO9-1 5-2  
29-02-2020 09:00 RBC JO9 - SC Feyenoord JO9-1 6-3  

Wedstrijden toernooi

DATUM TIJD WEDSTRIJD UITSLAG  
23-12-2019 10:30 Roosendaal JO9-3 - RBC JO9 0-4  
23-12-2019 11:15 Roosendaal JO9-2 - RBC JO9 0-7  
23-12-2019 12:00 SC Welberg JO9-1 - RBC JO9 2-14  
23-12-2019 12:45 DOSKO JO9-1 - RBC JO9 4-5  
23-12-2019 09:00 DOSKO JO9-1 - RBC JO9 1-5  
23-12-2019 13:30 MOC'17 JO9-2 - RBC JO9 1-5  
23-12-2019 09:45 MOC'17 JO9-2 - RBC JO9 1-4  
11-01-2020 09:45 De Jodan Boys JO9-1 - RBC JO9 2-3  
11-01-2020 10:30 Spartaan'20 JO9-1 - RBC JO9 5-1  
11-01-2020 11:15 Olympia JO9-1 - RBC JO9 2-1  
11-01-2020 12:00 Steenbergen JO9-1 - RBC JO9 1-2  
11-01-2020 09:00 Rijsoord JO9-1 - RBC JO9 1-5