Deze site maakt gebruik van cookies. Klik op ja om cookies te accepteren of op nee om cookies niet te accepteren. U krijgt deze melding daarna niet meer. » lees meer informatie over cookies

  • Geen omschrijving gevonden.
  • Geen omschrijving gevonden.
  • Geen omschrijving gevonden.
  • Geen omschrijving gevonden.

RBC JO11-1

 


Teamfoto

Achter: Wesley van Loon (spelleider). Middelste rij v.l.n.r.: Denise Versteeg (trainer), Keyane Ait Bahmad, Niels van Leipsig, Jassim Yachou (naar JO11-2), Stan Stadhouders, Stijn van Duuren en Bernice Stadhouders (teammanager). Voorste rij v.l.n.r.: Alekos Bostantzis, Hamza Elkarouani, Bickel van Loon, Roel van der Smissen, Ilias Khassim en Moad Haddouch (gestopt). Op de foto ontbreken Daan Huijbregts en Walid Jlil Ouarchid. (Foto: Bram Visser Fotografie)

Spelers en hun Talenten Adoptieplan sponsoren

Keyane Ait Bahmad Alekos Bostantzis Stijn van Duuren Hamza Elkarouani
       

 

Daan Huijbregts Walid Jlil Ouarchid Ilias el Khassim

Niels van Leipsig

       

Bickel van Loon

BVR Groep

Roel van der Smissen

VDS Vloeren

Stan Stadhouders

Kees Stadhouders

Van Oers Accountancy & Advies

Nigel Verheugt

 

(Foto's: Bram Visser Fotografie)

Trainer

Denise Versteeg

Teammanager

Bernice Stadhouders

Assistent scheidsrechter

Wesley van Loon

Aanvang thuiswedstrijden

09:00 uur

Klasse

Hoofdklasse 3

Wedstrijden competitie

DATUM TIJD WEDSTRIJD UITSLAG  
29-09-2018 11:15 LRC JO11-1 - RBC JO11-1 8-4  
06-10-2018 09:45 RCD JO11-1 - RBC JO11-1 0-1  
13-10-2018 10:30 RBC JO11-1 - Oranje Wit JO11-1 3-1  
27-10-2018 10:00 ASWH JO11-1 - RBC JO11-1 0-3  
03-11-2018 09:00 RBC JO11-1 - Kozakken Boys JO11-1 1-3  
10-11-2018 09:00 RBC JO11-1 - Sliedrecht JO11-1 3-1  
17-11-2018 10:00 JEKA JO11-1G - RBC JO11-1 3-2  
24-11-2018 09:00 RBC JO11-1 - Drechtstreek JO11-1 1-3  
01-12-2018 08:30 EBOH JO11-1 - RBC JO11-1 4-6  
08-12-2018 09:00 RBC JO11-1 - GJS JO11-1 1-2  
02-02-2019 09:00 RBC JO11-1 - Roosendaal JO11-1 12-1  
09-02-2019 13:30 Unitas'30 JO11-1 - RBC JO11-1 9-3  
16-02-2019 09:00 RBC JO11-1 - Boeimeer JO11-1 4-2  
16-03-2019 10:30 TSC JO11-1 - RBC JO11-1  
30-03-2019 09:00 RBC JO11-1 - Madese Boys JO11-1  
06-04-2019 10:30 De Fendert JO11-1 - RBC JO11-1  
13-04-2019 09:00 RBC JO11-1 - UVV'40 JO11-1  
04-05-2019 12:00 Groen Wit JO11-1 - RBC JO11-1  
11-05-2019 09:00 RBC JO11-1 - JEKA JO11-1G  
18-05-2019 11:00 BSC JO11-1 - RBC JO11-1  
25-05-2019 09:00 RBC JO11-1 - Hoeven JO11-1  

Wedstrijden beker

DATUM TIJD WEDSTRIJD UITSLAG  
01-09-2018 09:00 RBC JO11-1 - SC Gastel JO11-1 10-0  
08-09-2018 09:45 MOC'17 JO11-1 - RBC JO11-1 1-4  
15-09-2018 09:00 RBC JO11-1 - Hoeven JO11-1 9-0  
20-10-2018 09:00 RBC JO11-1 - Unitas'30 JO11-1 3-2  
15-12-2018 10:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 - RBC JO11-1 3-3  
23-02-2019 09:00 RBC JO11-1 - Boeimeer JO11-1 6-1  
17-04-2019 18:30 RBC JO11-1 - Kloetinge JO11-1  

Wedstrijden vriendschappelijk

DATUM TIJD WEDSTRIJD UITSLAG  
25-08-2018 10:00 RBC JO11-1 - Spartaan '20 JO11-1 2-6  
20-09-2018 19:00 RBC JO11-1 - Halsteren JO11-1 7-1  
23-09-2018 12:00 RBC JO11-1 - Spartaan '20 JO11-2 2-3  
14-11-2018 18:00 KNVB-meisjes O12-1 - RBC JO11-1 1-5  
11-12-2018 19:00 RBC JO11-1 - Virtus JO12-1 9-6  

Wedstrijden toernooi

DATUM TIJD WEDSTRIJD UITSLAG  
09-09-2018 10:45 FC Utrecht O11 - RBC JO11-1 5-0  
09-09-2018 11:35 SBV Excelsior JO11-1 - RBC JO11-1 4-0  
09-09-2018 12:25 Houten JO11-1 - RBC JO11-1 2-1  
09-09-2018 13:15 Purmersteijn JO11-1 - RBC JO11-1 2-0  
09-09-2018 14:05 FC Den Bosch JO11-1 - RBC JO11-1 0-2  
09-09-2018 15:00 JVC Cuijck JO11-1 - RBC JO11-1 1-2