Deze site maakt gebruik van cookies. Klik op ja om cookies te accepteren of op nee om cookies niet te accepteren. U krijgt deze melding daarna niet meer. » lees meer informatie over cookies

  • Geen omschrijving gevonden.
  • Geen omschrijving gevonden.
  • Geen omschrijving gevonden.
  • Geen omschrijving gevonden.

RBC JO10-1


Teamfoto

Voorste rij v.l.n.r.: Meike Lazeroms, Niek van Dongen, Sil Borsje, Mats den Braber en Jibbe den Breejen. Middelste rij v.l.n.r.: Jens van Loon, Tycho Damen en Siem van den Maagdenberg. Achterste rij v.l.n.r.: Pascal van Dongen (teammanager), Maikel van Loon (spelleider), Binoy Bluys (trainer, gestopt), Henk den Breejen (teammanager en keeperstrainer) en Nathalie Goossens (studiebegeleider). Op de foto ontbreekt Luc de Coster (trainer). (Foto: Bram Visser Fotografie)

 

Spelers en hun Talentenplan Adoptiesponsoren

Sil Borsje

Mats den Braber

Jibbe den Breejen

Tycho Damen
       

Niek van Dongen Meike Lazeroms

Jens van Loon

Siem van den Maagdenberg

Jac Wesdorp  

 

(Foto's: Bram Visser Fotografie)

Trainer

Jonathan Kierindongoo

Teammanager

Henk den Breejen en Pascal van Dongen

Assistent scheidsrechter

Maikel van Loon

Training

maandag, woensdag en donderdag 18:00 uur

Aanvang thuiswedstrijden

09:00 uur

Klasse

Hoofdklasse 01

Wedstrijden competitie

DATUM TIJD WEDSTRIJD UITSLAG  
21-09-2019 11:00 Oranje-Wit JO10-1 - RBC JO10-1 1-11  
28-09-2019 09:00 RBC JO10-1 - Halsteren JO10-1 9-1  
05-10-2019 08:30 Kloetinge JO10-1 - RBC JO10-1 8-10  
26-10-2019 09:45 MOC'17 JO10-1 - RBC JO10-1 6-2  
02-11-2019 09:00 RBC JO10-1 - BSC JO10-1 11-1  
09-11-2019 10:45 RBC JO10-1 - Oranje Wit JO10-1 7-3  
16-11-2019 09:00 Halsteren JO10-1 - RBC JO10-1 2-9  
23-11-2019 09:00 RBC JO10-1 - Kloetinge JO10-1 11-3  
30-11-2019 10:45 RBC JO10-1 - MOC'17 JO10-1 3-5  
07-12-2019 10:00 BSC JO10-1 - RBC JO10-1 3-13  
01-02-2020 09:00 RBC JO10-1 - Baronie JO10-1 18-2  
08-02-2020 10:00 UVV'40 JO10-1G - RBC JO10-1 3-7  
15-02-2020 10:45 SV Reeshof JO10-1 - RBC JO10-1 3-10  
07-03-2020 09:00 RBC JO10-1 - JEKA JO10-1  
14-03-2020 10:00 SC 't Zand JO10-1 - RBC JO10-1  
28-03-2020 09:00 RBC JO10-1 - SCO JO10-1  
04-04-2020 09:45 TSV Gudok JO10-1 - RBC JO10-1  
18-04-2020 09:00 RBC JO10-1 - Hilvaria JO10-1  
09-05-2020 09:00 RBC JO10-1 - Sarto JO10-1  
16-05-2020 08:30 TSC JO10-1 - RBC JO10-1  
23-05-2020 09:00 RBC JO10-1 - MOC'17 JO10-1  

Wedstrijden beker

DATUM TIJD WEDSTRIJD UITSLAG  
31-08-2019 09:00 RBC JO10-1 - SC Gastel JO10-1 12-2  
07-09-2019 10:15 BSC JO10-1 - RBC JO10-1 1-18  
14-09-2019 09:00 RBC JO10-1 - Roosendaal JO10-1 21-2  
19-10-2019 09:45 MOC'17 JO10-2 - RBC JO10-1 3-10  
25-01-2020 09:00 RBC JO10-1 - Kloetinge JO10-1 5-0  
29-02-2020 10:00 Papendrecht JO10-1 - RBC JO10-1 0-14  
21-03-2020 09:00 RBC JO10-1 - Dubbeldam JO10-1  

Wedstrijden vriendschappelijk

DATUM TIJD WEDSTRIJD UITSLAG  
21-08-2019 18:00 RBC JO10-1 - MOC'17 JO10-1 2-6  
24-08-2019 12:00 JEKA JO10-1 - RBC JO10-1 1-7  
11-12-2019 18:45 RBC JO10-1 - KNVB MO11 4-4  

Wedstrijden toernooi

DATUM TIJD WEDSTRIJD UITSLAG  
15-10-2019 09:00 MOC'17 JO10-1 - RBC JO10-1 0-1  
15-10-2019 11:00 Steenbergen JO10-1 - RBC JO10-1 0-5  
15-10-2019 13:00 Halsteren JO10-1 - RBC JO10-1 3-2  
15-10-2019 12:00 Rood-Wit W. JO10-1 - RBC JO10-1 0-4  
15-10-2019 14:00 BSC JO10-1 - RBC JO10-1 1-2  
15-10-2019 10:00 Roosendaal JO10-1 - RBC JO10-1 0-1  
17-10-2019 11:30 METO JO10-2 - RBC JO10-1 0-11  
17-10-2019 09:00 BSC JO10-4 - RBC JO10-1 0-11  
17-10-2019 12:00 MOC'17 JO10-7 - RBC JO10-1 0-10  
17-10-2019 09:30 Roosendaal JO10-3 - RBC JO10-1 0-10  
17-10-2019 13:00 Victoria'03 JO10-1 - RBC JO10-1 0-0  
17-10-2019 10:00 BSC JO9-1 - RBC JO10-1 0-9  
17-10-2019 10:30 RBC JO10-1 - RBC JO10-2 1-1  
17-10-2019 11:00 Victoria'03 JO10-1 - RBC JO10-1 2-5  
17-01-2020 19:15 FC Eindhoven JO10-1 - RBC JO10-1 1-0  
17-01-2020 20:00 MOC'17 JO10-1 - RBC JO10-1  
17-01-2020 17:00 WODAN JO10-1 - RBC JO10-1 2-2  
17-01-2020 17:45 WSC JO10-1 - RBC JO10-1 1-4  
17-01-2020 18:30 ASWH JO10-1 - RBC JO10-1 1-2